بازیگران و خلاصه داستان سریال ترکی عشق و جزا

بازیگران و خلاصه داستان سریال ترکی عشق و جزا ask ve ceza

سریال ترکی عشق و جزا ask ve ceza به همراه داستان و بازیگران

در این پست میخواهیم یک سریال ترکی را معرفی کنیم که خیلی پیش تر پخش شده و اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد. این سریال محصول کشور ترکیه است  و در ژانر اکشن و درام ساخته شده، فیلم برداری این مجموعه در استانبول رقم خورده است. که در ۶۲ قسمت تولید شد.

البته دوبله ی آن به زبان فارسی شامل ۱۲۷ قسمت بود

بازیگران و خلاصه داستان سریال ترکی عشق و جزا

برخی از بازیگران

معرفی بازیگران و نقش ها

نورگل یشیلچای در نقش یاسمین اوستون بالدار-مراد ییلدریم در نقش ساواش بالدار-فریده چتین چیچک در نقش موران بالدار-تومریس اینجر در نقش شاهنور بالدار-زینب بشرلر در نقش نادیا-کرم آتابیک در نقش اوغلو پالا-اوکتای گورسوی  در نقش جم-گوکچه یانارداغ در نقش نازان بالدار نویان-جانر کورتاران در نقش محمد-نازان کسال در نقش سوگی-جنک ارتان در نقش بورا نویان-خلیل کومووا در نقش احمد موران-ملتم پامیرتاندر نقش  اندام-ارکان بکتاش  در نقش یاووز موران-امراه الچیبوغا در نقش اشرف

این مجموعه از پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه ساعت ۱۴ هر روز روی آنتن شبکه ی روبیکس ظاهر می شود.

زمان های تکرار نیز به شرح زیر است:

۲۲:۰۰

۱۸:۰۰

۱۰:۰۰

از شبکه روبیکس پلاس…

پخش و تکرار سریال ترکی عشق و جزا: سریال ترکی عشق جزا از پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه هر روز ساعت ۱۴:۰۰ روی آنتن شبکه روبیکس می رود و تکرارهای این سریال نیز  ساعت ۲۲:۰۰ ، ۱۸:۰۰ و ۱۰:۰۰ از شبکه روبیکس پلاس پخش می شود.

خلاصه داستان سریال ترکی عشق و جزا

در داستان سریال ترکی عشق و جزا ask ve ceza آمده است که یاسمین دختری ۲۵ ساله است او قصد دارد تا با محمد ازدواج کند. اما دقیقا یک هفته قبل از اینکه این کار را انجام دهد و ازدواجش را رقم بزند می فهمد که خیانتی در کار است. نامزدش به او خیانت کرده!

او وقتی چنین موضوعی را می فهمد انگیزه و علاقه اش را بشدت از دست می دهد  و بر می گردد تا در بودروم زندگی کند آن هم با مادرش

در این میان با مردی به نام ساواش آشنا می شود و با او ارتباط می گیرد و از این ارتباط باردار می شود اما می خواهد سقط جنین کند و حال و روز مانند آدم های افسرده است….

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

5 × دو =