داستان سریال ترکی لروکس قسمت ۷۰ لروکس

داستان قسمت ۷۰ سریال ترکی لروکس / همه جا تو

داستان قسمت ۷۰ هفتاد سریال ترکی همه جا تو (لروکس)

در این پست در مورد قسمت ۷۰ سریال لروکس صحبت می کنیم

فردا صبح زمانی که فیروزه خانم و لیلا به کافه می روند از سقف آب چکه می کند و این به خاطر باران شب گذشته است. لیلا سعی دارد تا با آیدا تماس حاصل کند. اما فیروزه از او درخواست می کند تا اوستا به کمک آن ها بیاید. اوستا محرم با آمدن به کافه مساله را حل می کند. فیروزه از طرف لیلا قبول می کند. مره هم به شرکت می رود.

در این گیرو دار عظیمه متوجه یک موضوع می شود و حال غیر مساعد او را درک می کند برای همین از درخواست می کند تا به بالکن برود تا بتواند برای او قهوه بیاورد

ایلول به خانه ی خود بر می گردد او بشدت گریه می کند سپس به پدرش زنگ می زند تا شام را بیرون و با هم سپری کنند

اما پدر ایلول برای تعطیلات به شهر دیگری رفته است. با این تماس پدرش کمی دلنگران می شود  ولی ایلول به او می گوید به خاطر تنهایی و فقط تنهایی دلش گرفته است و نه چیز دیگری. اندکی بعد بوراک سر و کله اش در خانه ی ایلول پیدا می شود.

اشک های ایلول در قسمت ۷۰ سریال لروکس /همه جا تو (قسمت هفتاد)

ایلول غرق در اشک است و اتفاقا با همین حالت هم در را باز می کند و وقتی بوراک او را در این حالت می بیند بغلش می کند….دمیر و لروکس هم به شرکت می روند

لروکس و دمیر به شرکت میروند . آیدا ، عظیمه و لروکس می گویند که حال مروه زیاد خوب نیست و تصمیم دارند که پیش او بروند. اما هنگامیکه لروکس و آیدا پیش مروه می روند. اینطور وانمود می کند که حالش خوب است.

ادامه داستان قسمت ۷۰ سریال لروکس

در ادامه داستان قسمت ۷۰ سریال لروکس داریم

او در مورد وضعیت روابط عاطفی لروکس و همچنین آیدا سوالاتی را می پرسد. آیدا می گوید که شادمان است او می گوید که ایبو به او ابراز علاقه کرده اما چون ایبو می خواهد دوست سابقش را ببیند کمی هم کلافه و سردرگم است. از طرف دیگر لروکس می گوید که او و دمیر قرار است به یک سفر دو روزه بروند و برای همین سوپرایز است. مروه ما بین حرف های آن ها از تقاضای طلاق بورا صحبت می کند در این میان لروکس و آیدا شکه می شوند. مروه می بیند که نمی تواند پیش این دو نفر خود داری کند و بسیار اندوهگین می شود اما لروکس و آیدا او را دلداری می دهند.

مروه از آن ها تقاضای کمک می کند و می گوید که میخواهد قوی باشد و امیدوار…….گوشی موبایل ودات به صدا در می آید، دمیر پشت تلفن است. دمیر می گوید که قصد دارد لروکس را به جایی ببرد تا مدتی را تنها باشند. او یکی از خانه های پدرش در شهری دیگر را از ودات جویا می شود. ودات می گوید که سال ها قبل پدرش آن خانه را به او فروخته است. دمیر کلید خانه ا از ودات می گیرند و به آنجا می روند. سپس از بوراک میخواهد که اگر امکانش هست ۲ روز به لروکس مرخصی بدهند

بوراک می فهمد که دمیر می خواهد یک سری از حقایق را در مورد شرکت بیان کند و می خواهد به او بفهماند که زمان مناسبی برای این مساله نیست و ممکن است پیامد های زیان باری داشته باشد. اما دمیر هیچ اهمیتی برای حرف های او قائل نیست. در نتیجه بوراک مرخصی دادن را می پذیرد. ظهر که می شود آیدا از همه می خواهد که برای ناهار بیرون جمع شوند. دمیر به لروکس می گوید که کارهای زیادی سرش ریخته لذا نمی تواند همراه آن ها بیاید. همه حاضر می شوند و در لحظه ی آخر ایلول هم به شرکت می آید…..

خب دوستان داستان کامل قسمت ۷۰ سریال ترکی لروکس /همه جا تو را خواندید. با داستان بقیه ی اپیزود ها در خدمت شما هستیم

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

پنج × 1 =