داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی گودال

داستان قسمت ۱۲ سریال ترکی گودال

خلاصه داستان و داستان کامل قسمت ۱۲ سریال ترکی گودال

دوستان عزیز برای داستان اپیزود دوازده گودال از منبع مجله کولاک استفاده کردم ولی حدسم این است که داستان اپیزود مذکور به صورت زیر نیست و هنوز انتشار پیدا نکرده است.

چون چند بار دیده ام سایت های زرد به هر طریقی متوسل می شوند تا جذب مخاطب داشته باشند.

افراد وارتولو در کمین می نشینند درست در کنار ساختمانی که روبروی خانه سنا واقع است. آن ها می خواهند یاماچ را به قتل برسانند و منتظر یک فرصت طلایی هستند. سلیم با دیدن این افراد برای برادرش نگران می شود اما می تواند بر ترسش غلبه پیدا کند او تفنگش را بر می دارد و وارد همان ساختمان می شود و خود را به طبقه ای بالاتر از افراد سوء قصد کننده می رساند.

داستان قسمت 12 گودال

نیمه های شب می شود و این بار سنا می خواهد یاماچ را به خاطر کارهایی که انجام داده مورد حساب قرار دهد سپس اشیاء شکستنی را به طرفش پرت می کند و میخواهد که از آن جا برود وقتی او تصمیم می گیرد که آن جا را ترک کند ، سنا بشدت عصبانی می شود و شروع می کند به پرخاشگری کردن. بگو مگویی بین آن ها شکل می گیرد و افراد سوء قصد کننده از پنجره آن ها را دید می زنند. سلیم از طبقه ی بالا به این دو نفر نگاه می کند و بشدت نگران است او خود را نشان می دهد و دو نفری که تا الان مشغول دعوا بودند متوجه می شوند که اوضاع قمر در عقرب است. یاماچ ، سنا را در آغوش گرفته و خودشان را به گوشه ای پرت می کنند. در کسری از ثانیه ی بعد خانه تیرباران می شود

بعد از این سوء قصد ناموفق وارتولو آدم هایش را کتک می زند. مدت به او می گوید که در لحظات آخر ، یاماچ از موضوع آگاهی پیدا کرده است.

در خانواده ی کچوالی و مطابق با عادات مرسوم ، زن ها باید دست بزرگ خاندان و رئیس را ببوسند ابتدا همسر قهرمان جلو می آید و دست های یاماچ را می بوسد او از دیدنش مسرور است البته رئیس جدید از این کارها بدش می آید و دوست دارد همه را در آغوش بگیرد. در این میان مادر خاندان می گوید باید رسوم و عادات حفظ شود. امی، یاماچ، سلیم و پاشا می روند تا وارتولو را ببینند آن ها بدین منظور در ساختمان نیمه کاره ای حضور پیدا می کنند.

خب دوستان داستان احتمالی قسمت ۱۲ گودال بیان شد. اگر متوجه بشویم که هنوز انتشار پیدا نکرده با انتشار داستان این صفحه آپدیت می شود.

dastan

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

یک × یک =