داستان و بازیگران سریال ترکی گودال Çukur

خلاصه داستان سریال ترکی گودال Çukur چوکور

اسامی بازیگران و داستان سریال ترکی گودال

در این پست محتوایی از وبسایت خود قصد داریم تا سریال دیدنی ترکی گودال Çukur را معرفی نماییم بعلا.وه اینکه خلاصه داستان چوکور یا گودال را برای شما شرح دهیم. گفتنی است که این مجموعه سال ۲۰۱۷ ساخته شد و اکنون ۳ فصل از آن پخش شده اشت.

رسانه های ترکیه می گویند احتمال پخش فصول دیگری از چوکور وجود دارد. در ابتدا باید ذکر کنم که سریال گودال محصول Ay Yapim است و این روزها از تلوزیون های زبان فارسی ماه تی وی و شو تی وی پخش می شود. یکی از بازیگران شاخص گودال آرای بولوث است. او در حریم سلطان و روزی روزگاری هم به ایفای نقش پرداخته است.

 

داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال

اسامی بازیگران و نقش ها این بازیگرها در سریال گودال

آراس بولوت اینملی در نقش – یاماک

دیلان دنیز در نقش-سنا

ارکان کولاک در نقش – وارتلو

ارکان کسال در نقش -ادریس

اونور ارکان در نقش-سلیم

داریهان ساواش ر نقش -سلطان

رضا کوچغلو در نقش -الیکو

اوگور ییلدیران  در نقش-کمال

داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال

خلاصه داستان سریال ترکی گودال Çukur (چوکور)

در خلاصه داستان سریال ترکی گودال میخوانیم:

در ابتدا باید بگویم که یاماچ با ترک کردن خانواده اش یک زندگی مستقل را ساخته است. البته او از فردای خود خبری ندارد. دختری بی پروا ولی زخم خورده و بسیار خطرناک وارد زندگی یاماچ می شود. این دختر سنا نام دارد او یقین قلبی دارد که یاماچ عشق زندگی اش است.

در هر صورت خانواده ی یاماچ و گودال دوباره به زندگی سابق خود بر می گردند بنابراین هیچ آینده ی روشنی برای این دو نفر وجود ندارد. آیا این ها می توانند زندگی مشترکشان را دوباره بسازند

در مورد اهالی گودال هم باید بگویم کچاوالی ها که از قضا خانواده ای قدرتمند و بزرگ هستند آنجا را اداره می کنند. بزرگ این خاندان ادریس کچاوالی نام دارد او برای حفاظت از حریم خاندان هر کاری می کند.

شخصیت ادریس یک شخصیت خاص در سریال ترکی گودال است به گونه ای که با کسانیکه بی رحم هستند بی رحمی می کند و آنان که مهربانند از مهربانی ادریس بهره مند می شوند.

ادریس ۴ پسر به نام های زیر دارد:

یاماچ

جومالی

قهرمان

سلیم

جومالی در زندان به سر می برد او بزرگترین پسر خانواده است. قهرمان یک پسر موفق است به ویژه در فضای کسب و کار، سومین پسر خانواده سلیم است که شخصیتی شکننده و سست بر رفتار او چیره شده است. شخصیت سست سلیم باعث شده که به درد کارهای مافیایی نخورد.

در این میان شخصیت اصلی داستان یعنی یاماچ بر عکس برادرانش هیچ علاقه ای به کارهای مافیایی ندارد. او گاهی در نقش یک شیمیدان و گاهی در نقش خواننده ظاهر می شود. این فرد البته سال های سال است که گودال و خانواده اش را ترک کرده است. زندگی او با سایر اعضای خانواده اش تفاوت فاحشی دارد.

در این میان فردی به نام وارتلو که البته یک رقیب حریص و البته قدرتمند است به سراغ ادریس می آید تا او را فریب دهد او میخواد کارش را در گودال گسترش دهد چراکه پلیس بی اجازه وارد این محیط نمی شود. اما ادریس کچاوالی مخالفت می کند. او برای خود قوانین مشخصی دارد که هیچ کس نباید این قوانین را زیر پا بگذارد. در هر صورت کسی در گودال حق تولید مخدر، مصرف و یا حتی فروش آن را ندارد

وارتلو از این کار ادریس به ستوه می آید بنابراین تصمیم می گیرد تا به محله ی او حمله کند و آن جا را فتح نماید و اختیار وارثان را در دست گیرد. او برای عملیاتی سازی این نقشه باید ادریس را بکشد در این میان آدم کش های او به سمت این خاندان فرستاده می شوند. سلیم نمی تواند از تفنگش استفاده کند چرا که او بی عرضه است و قهرمان هم کشته می شود.

با از دست رفتن قهرمان پدر خانواده سکته می کند. او از این سکته مصون می ماند و فوت نمی کند اگر چه تا مدتی نمی تواند به کسب و کارش ادامه دهد. کچاوالی ها باید در مقابل حمله وارتلو به گودال راهی را پیدا کنند. جومالی که در زندان است. سلیم هم سست و بی اراده. پس می ماند کوچک ترین پسر خانواده ی یعنی یاماچ، اگر چه او از کارهای مافیایی خوشش نمی آید و به تازگی زن زندگی اش را کاملا تصادفی پیدا کرده با این وجود بیشتر از همیشه به عمق ماجرا کشیده می شود و اتفاقاتی غیر منتظره رقم می خورند

زن زندگی یاماچ که سنا نام دارد زیبا رو و عاشق حیوانات است. این دو در پس کوچه های استانبول همدیگر را می بینند و خیلی سریع جذب هم می شوند. این دو پس از آشنایی به پاریس می روند و آنجا ازدواج می کنند.

تصور این دو نفر آن است که عشق حقیقی خود را یافته اند. یاماچ سنا را بدون اینکه حرفی بزند تنها می گذارد و می رود به گودال، او خلاف میلش و با اکراه این کار را انجام می دهد قصد او از این کار حفاظت از جان همسرش می باشد

یاماچ خلاف میل باطنی اش، می شود جزئی از چرخه ی خشونت و بی رحمی و سنا هم حالتی نا امید کننده در پاریس دارد. او نمی داند چرا شاهزاده ی رویاهایش بدون اینکه حرفی بزند از پیشش رفته است.

آیا همسر سنا می تواند انتقام پدر و بردارش را بگیرد. آیا او می تواند از خانواده اش و گودال محافظت کند. آیا سنا می فهمد که چرا همسرش او را رها کره.آیا این دو در ادامه ی داستان به همی می رسند.

لینک های خلاصه داستان قسمت ۱ تا اخر را در همین پست درج می کنم

 

خلاصه قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال چوکور / قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

2 + پانزده =