داستان و بازیگران فیلم چاقی

داستان فیلم چاقی

اسامی بازیگران فیلم ایرانی سینمایی چاقی:

آیا کسی در این فیلم حضور دارد که ما او را بشناسیم؟

حمید فرخ نژاد که ستاره ی پرفروش سینمای دیروز و مرد نفروش سینمای امروز است در این فیلم حضور دارد. او بیشتر در سینمای کمدی حضور یافته و اتفاقا حضورش در این فیلم ها بسیار مخاطب را جذب می کرده است. از جمله ی این موفقیت ها می توان به گشت ارشاد اشاره کرد.

کارگردان اثر پیش از این فیلمهای گذشته و در دنیای تو ساعت چند است را در کارنامه ی خود داشته است. نام این بازیگر موفق علی مصفاست. از جمله دیگر کسانی که به عنوان یک چهره شناخته شده در این فیلم حضور دارند لادن مستوفی است او را با روز واقعه می شناسیم. مهسا کرامتی  همسر کارگردان نیز در فیلم چاقی حضور دارد.

سایر بازیگران: حمید فرخ نژاد-مهسا کرامتی-علی مصفا-حسین ملکی-امید روحانی-نوید خداشناس-کریم قربانی

کارگردان کیست؟

راما قویدل که پیش از این سریال های تلوزیونی دولت مخفی و دیوار شیشه ای را ساخته کارگردان اثر است. او فرزند کارگردان فقید سینمای ایران است. البته چاقی اولین  فیلم او محسوب می شود.

نکته ی مثبت فیلم چیست:

برخلاف سایر فیلمهای سینمایی مرتبط با خیانت که پرخاشگری در آن ها موج می زند. در اینجا شاهد موارد بی هدفی از پرخاشگری نیستیم.

مهم ترین ضعف فیلم:

اگر چه نقطه ی شروع بسیار عالی را داریم با این وجود . فیلم چاقی دارای دارای نوسانات و نقطه ی اوج و فرود نیست و همین امر باعث می شود که تماشای آن واقعا ملال آور باشد. پایان بندی اثر پایان بندی درستی نیست و شخصیت ها عمق لازم را ندارند.

 

خلاصه داستان: در مورد صدابرداری حرفه ایست که خود را میان عشق و وجدان گرفتار می بیند او باید انتخاب کند!!!

 

برای دانلود فیلم چاقی روی لینک زیر کلیک کنید

 

دانلود فیلم چاقی

 

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

4 + 8 =