داستان کامل قسمت ۶۹ سریال ترکی لروکس

داستان کامل قسمت ۶۹ سریال ترکی لروکس همه جا تو Her Yerde Sen

داستان قسمت ۶۹ شصت و نه (نهم) سریال ترکی همه جا تو یا لروکس در زیر نوشته شده:

این مجموعه درام و رمانتیک است و اولین بار در اوایل ۲۰۱۹ در ترکیه تولید شد. تا حالا قسمت های زیادی از لروکس پخش شده. زمان پخش مجموعه جمعه ها ساعت ۲۰ از شبکه fox است. سریال دیدنی لروکس (همه جا تو) در استانبول ترکیه در حال ساخت است.

قسمت ۶۹ سریال ترکی لروکس

داستان قسمت ۶۹ سریال ترکی لروکس همه جا تو ادامه…

در این قسمت دمیر و ایلول از دیدن یکدیگر جا می خورند. لروکس با دمیر احوال پرسی می کند . در این لحظه ایلول با خود می اندیشد که دمیر از سر نگرانی عخال او آمده است و شادمان می شود.
اما وقتی لروکس از غذای ته مانده ی دیشب صحبت می کند که در یخچال خانه مانده است. می فهمد که دمیر با لروکس دوست بوده و آن ها در یک مکان زندگی می کنند.
او مبهوت می شود و شوکه و وقتی لروکس می رود از دمیر عذر خواهی می کند و می گوید به هر حال لروکس از او دعوت کرده است و به دعوت او آمده است و همین حالا آنجا را ترک می کند
ایلول و بوراک در مورد یک سری از مسائل متفرقه به گفت و گو می نشینند  و در این هنگام غذا هم درست می کنند…لروکس و دمیر هم شامشان را در قایق می خورند و نقشه های عاشقانه ی خود را بازگو می کنند. دمیر قایق را از صاحب قایق اجاره می کند تا بتوانند زمان بیشتری پیش هم باشند با این وجود می گوید که نگران سگ، بز و لاک پشتش است. حیواناتی که بی غذا مانده اند او از دمیر می خواهد شب هنگام به خانه بر گردند. بچه ها در خانه ی آیدا تجمع یافته اند.
آیدا در جمع حاضر می شود و در مورد دوست دختر سابق ایبو مسائلی را بازگو می کند. آن ها سعی می کنند آیدا را آرام نگه دارند. عظیمه می گوید روابط عاطفی اعضای شرکت به مشکل خورده است
در هر صورت دمیر وقتی می شنود که آن ها شب پیش هم می مانند شوکه می شود او می ترسد پس با عجله به آنجا می رود و لروکس را بر می گرداند.
خب دوستان داستان قسمت ۶۹ لروکس (همه جا تو) را خواندید. مابقی اپیزود ها را نیز شرح خواهیم داد

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

بیست − 14 =