دانلود آهنگ تیتراژ نون خ ۲

دانلود آهنگ تیتراژ سریال نون خ ۲

آهنگ تیتراژ فصل دوم ۲ سریال نون خ ۲

بچه ها سلام و وقت همگی شما بخیر…کرونا امسال خیلی بد با ملت تا کرد. البته باعث شد که به خودشون بیان اگر چه این بیماری باعث فوت عزیزان زیادی شد. اما یه سری خوبی هایی هم داشت.

خوبیش این بود که به همه ی ما بگه مردن خیلی راحته، خوبیش این بود که این نکته رو به یاد داشته باشیم که مرگ خیلی خیلی آسون اتفاق می افته و ابدا چیز پیچیده ای نیست. به نظرم حتی اگر دنیای صنعتی از بیخ و بن نابود شه باز هم هیچ ایرادی نداره می دونید چرا؟

خیلی راحت بگم، مردم بر میگردنن به همون زندگی های سابقشون، کشاورزی و دامداری و …. به نظرتون از این بهتر هم داریم که مردم برن سر همون زندگی های سابقون اصلا و ابدا!

ضمن اینکه مدرنیته اومد تا آدم ها توی رفاه باشن، آیا الان رفا دارن؟ این سوال رو آیا از خودتون تا حالا پرسیدیت

یکی دیگه از خوبی هایی که داشت باعث شد که رسانه ی ملی به فکر بیافته و چند تا سریال خیلی خوب برای ما تولید کنه. از نمونه سریال هایی که رسانه ی ملی تولید کرده نون خ هست که حالا شاهد فصل ۲ اون هستیم بله نون خ ۲ و در این پست هم آهنگ تیتراژش رو برای شما درج می کنیم تا دانلود کنید.

خب کمی بیشتر در مورد این مجموعه بخواهیم توضیح بدم اول یاید به کارگردانی سعید آقاخانی نمره ی بیست بدم و البته حتم دارم بیننده های خیلی زیادی رو هم جذب می کنه

بازیگران شامل:

سیروس میمنت-سعید آقاخانی-وریا امینی-سید علی صالحی-آتنا مهیاری-افشین ملکی-ندا کاظمی-کاظم نوربخش-علی اخوان-حسین مرادی-سید علی صالحی-رضا رشیدی-سیروس سپهری و…

خب دوستان آهنگ تیتراژ سریال نون خ ۲ رو برای شما قرار می دیم تا دانلود کنید

 

برای دانلود خود مجموعه روی آیکون آبی کلیک کنید.

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

هفده − پانزده =