دانلود قسمت آخر نون خ ۲

دانلود قسمت آخر نون خ ۲

دانلود سریال نون خ ۲ قسمت آخر  (اخر) با کیفیت عالی

روزها یکی پس از دیگری سپری می شوند و ما بیشتر و بیشتر به انتهای این مجموعه نزدیک می شویم. به جرات می توانم بگویم سعید آقاخانی با ساخت این سریال کولاک کرد.

اما چرا از نظر من کولاک کرده است پاسخ روشن است. همین که مخاطبان بسیار بیشتری نسبت به مجموعه های مشابه دارد این یعنی موفقیت…..

در ساخت این اثر هنری از عناصر بومی استفاده شده است. به این معنا که فضای سریال نون خ ۲ از فضاهای آپارتمانی دور است و یا شبیه به چنین مجموعه هایی نیست.

داستان در یک آبادی رقم می خورد. یک آبادی که اتفاقا به شهر هم نزدکی است و مردمانی خون گرم دارد. برای ساخت از بازیگران کرد زبان استفاده شده است و این باعث می شود تا تمایل برای دیدن نون خ ۲ از استان های کرد نشین بسیار بیشتر باشد.

دانلود قسمت آخر نون خ 2

حتی بعضا کرد زبانانی برده اند که گفته اند کاش کامل کردی صحبت می شد و نه فارسی……..سعید آقاخانی خودش در همین مناطق به دنیا آمده است. پس فرهنگ این مناطق را بهتر از هر کس دیگری درک می کند.

این اثر هنری دارای یک سری سکانسهای طنز است از جمله موارد زیر:

سکانس ادای نقش نوید محمد زاده در فیلم متری شیش و نیم

سکانس کنایه به وزیر ارتباطات

تعارف کردن دوغ و نوشابه توسط روناک خواهر زاده ی نورالدین خانزاده

مناظره های انتخاباتی و………….

همه این ها باعث می شود تا بیننده بتواند بیشتر و بهتر ارتباط برقرار کند و این یک حسن محسوب می شود. بار اصلی طنز این اثر هنری بر عهده ی آقاخانی است و تمام بازیگران با به پای او حرکت می کنند تا بهترین لحظه ها را خلق کنند.

بگذریم سخن به درازا کشید و ما می بایست لینک های دریافت را برای شما آماده کنیم .برای دانلود قسمت آخر سریال نون خ ۲ و سایر اپیزودها روی آیکون کلیک کنید.

قسمت اخر

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

ده + 2 =