دانلود قسمت آخر پایتخت ۶ شش

دانلود قست آخر سریال پایتخت ۶ با کیفیت بالا

فصل ششم

دانلود قسمت آخر پایتخت ۶

یکی از جذاب ترین مجموعه های تلوزیون در چند سال اخیر سریال زیبای پایتخت بوده است و تا کنون پنج فصل از آن سپری شده است. حال اما در فصل ششم و بخصوص در قسمت آخر پایتخت ۶ ماجرایی جالب به وقوع می پیوندد.

بهبود فریبا به خاطر دست های بی قرارش یه کشیده به گوش بهتاش پسرش می نوازد و بعد از آن هم خانه و وسایل خانه را به هم می ریزد. تا اینکه خبر به گوش نقی می رد. مبنی بر اینکه حال عمومی بهبود خوب نبیت.

نقی معمولی هم وارد خانه ی بهبود فریبا می شود و او را صدا می زند. اما برای احتیاط لانچیکویش را با خودش می برد تا بلکه اگر دست های بیقرار فریبا به گرون او حلقه زد بتواند از خود دفاع کند.

در قسمت آخر پایتخت ۶ شش  او وارد خانه ی فهیمه می شود و بهبود را در گوشه ی اتاق تنها می بیند که با یک دستش دست دیگرش را گرفته است و در گوشه ای از خانه روی زمین است.

او ابراز ندامت شدیدی می کند از اینکه از وقتی از سومالی برگشته به جای آوردن رفاه برای خانواده اش زندگی آن ها را سخت کرده….دائم هم می گوید که زندگی فهیمه و بچه هایش را جهنم کرده است.

در تمام این مدت نقی معمولی به حرف های او گوش می دهد و او را دلداری می دهد. تا بلکه بتواند مرهمی باشد بر روی درد های او

بعد از اینکه صحبت هایش را می شوند دست می برد به سمت دستان او و حس می کند که جناب فریبا می خواهد به او حمله ور شود. بنابریان خیلی آروم لانچیکو را با پاهایش به سمت چپ می کشاند.

اما بهروز هم از مدرسه به خانه می آید با خبری از ارسطو ، او برای هما تعریف می کند که ارسطو ر با دختر محمود نقاش دیده است. قضیه به گوش نقی هم می رسد و نقی ناراحت می شود.

صدای در می آید. دو نفر که سر تا پایشان را پوشانده اند می آیند تا از بهبود تست کرونا بگیرند. به هر حال مردم محل شایعه کرده اند که او مریض است. از در بیرون می آید و شروع می کند با داد و بیداد کردن

که من ابولا و کرونا و ایدز و دارم ، اصلا خودم کرونا رو وارد کردم. خب خودش را تحویل ماموران بهداشت می دهد……این داستان ادامه دارد

برای دانلود قسمت آخر سریال پایتخت ۶ شش روی آیکون کلیک کنید تا به صفحه ی دانلود تمامی قسمتها هدایت شوید.

دانلود قسمت آخر پایتخت ۶

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

12 + چهارده =