دانلود قسمت ۱۰ دهم بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۱۰ دهم بچه مهندس ۳ (ده)

دانلود سریال بچه مهندس ۳ قسمت ۱۰ ده با کیفیت بالا

روزها یکی پس از دیگری سپری می شوند و عمر ما هم خیلی آسان می گذرد. بدون اینکه بفهمیم و بدانیم که چطور آن را سپری کرده ایم.  دسته ای از ما آن قدر غرق دنیای مادیات شده ایم که حتی تا نوک دماغمان را هم بزور می بینیم. این روزها هر جا که می رویم صحبت از بورس می شود.

از بقال سر خیابان گرفته تا استاد دانشگاه همه و همه دنبال خرید سهم هستند. همه میخواهند پولشان اما یک نکته یادشان رفته است که بازار بعد از موج پنجم الیوت قطعا خواهد ریخت و این امر تقربیا گریز نا پذیر است. به نظرم اگر صف فروش شدت گرفت خیلی چیزا به هم میریزد و مردم همه می شوند فروشنده!

دانلود قسمت 10 ده دهم بچه مهندس 3

آن گاه وضعیتی پیدا می شود که هیچ کس سهام شما را خریدار نیست و نقدینگی چند صد هزار میلیاردی مردم سوخت می شود و از بین می رود. البته اگر این انرژی سمت کارهای تولیدی برود و به آن جهت دهند خوب است. چرا که تنها راه نجات اقتصاد مملکت جهت دادن به وضعیت بورس است.

در حال حاضر کرونا همه چیز را بیش از پیش پیچیده کرده است. تعداد زیادی از افراد جامعه حتی شغلشان را از دست داده اند به ویژه در جوامع پیشرفته، کسب و کارها به صورت کامل تعطیل شده اند و حتی دولت برای امرار معاش مردم کشورش راه حل هایی را تدارک دیده است.

در هر صورت ما در این ایام سریال نگاه می کنیم و چون اتفاقا مصادف شده است با ماه مبارک رمضان، شور و شوق مضاعفی را ایجاد می کند.

سریال بچه مهندس ۳ که فصل پیش آن پارسال پخش شد امسال مهمان شبکه ی دوم سیماست. علاوه بر این ما زیر خاکی را داریم. نه قسمت از مجموعه سپری شده و حالا کافیست برای دانلود قسمت ۱۰ ده بچه مهندس ۳ روی آیکون کلیک کنید.

به غیر از اپیزود حاضر سایر اپیزود ها در پست مذکور یافت می شوند.

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

20 − 15 =