دانلود قسمت ۱۰ نون خ ۲

دانلود قسمت ۱۰ دهم نون خ ۲ ده

دانلود سریال نون خ ۲ قسمت ۱۰ دهم با کیفیت بالا

چند روزی است که از پخش این مجموعه می گذرد و اتفاقا توانسته است به موفقیت های خوبی هم دست یابد و مخاطبان قابل توجهی داشته باشد. پارسال به جای پایتخت در ایام عید نوروز فصل اول نون خ پخش شد و حال در فصل دوم شاهد اتفاقات دیگری هستیم.

در سیزن پیشین ما شاهد این داستان بودیم که:

نور الدین خانزاده در کار تجارت تخمه های آفتابگردان بود. او تخمه ها را از کشاورزان خریداری می کرد و سپس برای صادرات به کشورهایی مانند ترکیه میفروخت. فردی که به عنوان واسط در این کار حضور داشت کیب نبود جز میرزایی. پس از مدتی میرزایی فوت کرد و نورالدین ماند با تخمه های آفتابگردان و چندین طلبکار….به هر حال باید پول تخمه ها از خانواده ی میرزایی گرفته میشد. اما پس از تحقیقاتی متوجه شدن که جناب میرزایی در اواخر عمرش هیچ پولی نداشته است. همه مایوس می شوند و طلبکارهای جلوی خانه ی خانزاده صف می کشند.

دانلود قسمت 10 نون خ 2

در سریال نون خ ۲ که الان قسمت ۱۰ دهم (ده) آن پخش می شود. روند داستان اندکی تغییر کرده. این فصل بر خانواده خانزاده که سعید آقاخانی نقش آن را بازی کرده استوار است.

سعید آقاخانی خود یک کرد است و با فرهنگ آن مناطق هم آشنایی کامل دارد و این موضوع حساسیت ها را تا میزان زیادی کاهش می دهد. چرا که ساختن سریالهای با مفهوم قومی و مربوط به یک مکان خاص می تواند حساسیت زا باشد.

همه ما یادمان هست که وقتی مجموعه سرزمین کهن پخش شد. تنها یک دیالوگ نابجا باعث اعتراضات شدید بختیاری ها شد

جایی که برای ساخت این مجموعه انتخاب کرده اند به شهر نزدیک است ولی جای سرسبز و آبادیست. نزدیک بودن به شهر باعث می شود تا رفت و آمدها به شهر آسان تر باشد.

در این مجموعه ی طنز ما شاهد شوخی های زیادی هستیم که لحظات خوشی را برای مخاطبین رقم می زند. مثلا آنجایی که روناک خانم گفتند دوغ می خواید یا نوشابه…جمع یکصدا گفتن نوشابه….البته روناک خانم به همه شون دوغ داد و گفت نوشابه تموم کردیم خخخخخخخخخخ

دانلود قسمت 10 نون خ 2 دهم ده

من به شخصه تا اینجای کار نمره ی خوبی به این اثر هنری می دهم. دلیلش هم روشن است. در عین سادگی فرهنگ جامعه را خیلی خوب منعکس می کند و مخاطبان را پای گیرنده هایشان می خنداند.

البته بار اصلی ساخت بر عهده ی سعید آقاخانی است. بازیگر بسیار توانمدی که پیش از این ها نیز شاهد هنرنمایی ایشان بودیم. اما حضور بازیگران کرد زبان در میان بازیگران غیر کرد از توامندی این بازیگرها حکایت دارد. کسانیکه پا به پای بازیگران حرفه ای خوش درخشیدند.

خب دوستان برای دانلود قسمت ۱۰ دهم (ده) نون خ ۲  و مابقی قسمت های سربال روی آیکون آبی رنگ کلیک کنید.

دانلود قسمت ۱۰ دهم

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

4 × 3 =