دانلود قسمت ۱۱ نون خ ۲

دانلود قسمت ۱۱ یازدهم نون خ ۲

دانلود سریال نون خ ۲ قسمت ۱۱ یازده (یازدهم) با کیفیت بالا

عزیزان امیدوارم از دیدن این سریال تلوزیونی نهایت لذت را ببرید. من به شخصه از نظر حرفه ای کار سعید آقاخانی را تایید می کنم و معتقدم یکی از قوی ترین افراد در این زمینه به حساب می آید

اندکی بیشتر در مورد نون خ ۲ بدانیم:

این روزها فصل دوم این مجموعه ی دیدنی در حال پخش است و این موضوع باعث شده که مردم با زیبایی های بصری و لهجه ی مردم این مناطق بیشتر آشنا شوند.

یکی از بازیگرهایی که سعید آقاخانی برای این مجموعه تلوزیونی انتخاب کرده است. ندا قاسمی است. اگر چه ندا قاسمی پیش از این در صداسیمای مرکز کرمانشاه هم فعالیت داشته است با این وجود در این مجموعه بهتر و بیشتر دیده شد. او برای بازی کردن در نقش شیرین انتخاب شد و این اتفاق هم تقریبا تصادفی به وقوع پیوست. به گفته ی خانم ندا قاسمی در ابتدا برای کاری به یکی از دفاتر فیلمسازی رفته بود. در آنجا به او گفته بودند که سعید آقاخانی دنبال بازیگرهای دختری می گردند که اصالتا کرد باشند. آنجا تست گرفتند و مرا برای این کار تایید کردند.

قسمت 11 نون خ 2

ضمن اینکه علاوه بر ایشان از بازیگران بومی روستا نیز استفاده شده است و این همه هماهنگی و دقت عالی به نظر می رسد.

گفته شده که حدود ۲۵ اسفندماه تصویر برداری این اثر تلوزیونی تمام شده است و بازیگران پس از آن زمان تا همین الان در قرنطینه خانگی به سر می برند و فعالیت های آن ها نیز کاهش یافته. ابتدا قرار بود که ۳۰ قسمت ساخته شود. اما ویروس کرونا تعداد اپیزود ها را تقریبا نصف کرد و الان ۱۷ اپیزود برای نمایش دادن به بیننده ساخته شده است.

شوخی های سریال نون خ ۲

سریال دیدنی نون خ ۲ که امشب قسمت ۱۱ یازده آن پخش می شود شوخی هایی دارد. از جمله:

با مناظره های انتخاباتی شوخی می شود که یکی از افراد می گوید حیف که نمایندگی شرایط سنی دارد و اگر نه عمو کاووس بهترین گزینه هست. که البته به عمو کاووس بر میخورد.

دانلود قسمت 11 نون خ 2

یکی دیگه از اون وسط میگه که همین عامو کاووس خوبه. اگر عامو کاووس نشه چون افکار عمومی نسبت به نوری بی اعتماده مجبورم من بیام میدان. اجازه بدید من همینجوری تو سایه باشم.

نور الدین ناراحت میشه و میگه: کی بود که سال ۹۷ نود و هفت درصد آرای شورای عالی رو به خودش اختصاص داد و هم همه میشه و نور الدین میگه من بودم :))

یکی هم میگه من ازدواج نکردم مجردم. اگر اجازه بدین این بار میخوام شانس خودمو تو عرصه انتخابات امتحان کنم خخخخ

با وزیر ارتباطات هم یه شوخی شد. که ترجیح دادم فیلم این شوخی رو بذارم که البته بعدش جناب وزیر با کنایه حرفهایی را با صدا سیما مطرح کرد و کاری به دست اندرکاران ساخت سریال نداشت

برای دانلود قسمت ۱۱ یازدهم سریال نون خ ۲ روی آیکون آبی رنگ کلیک کنید تا به لینک دانلود تمامی قسمتها دسترسی داشته باشید.

دانلود قسمت ۱۱ نون خ ۲

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

15 − 14 =