دانلود قسمت ۱۱ یازدهم بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۱۱ یازدهم بچه مهندس ۳ با لینک مستقیم

دانلود سریال بچه مهندس ۳ قسمت ۱۱ یازده

ماه مبارک رمضان است و امسال هم مانند هر سال تب و تاب سریالها و فیلمهای تلوزیونی بالاست. کافی است سری به آمار پخش در چند سال اخیر بزنید و قطعا متوجه خواهید شد که آمار پخش یک روند صعودی دارد.

ضمن اینکه تلوزیون جمهوری اسلامی به نظر من در ایام عید هم خوب عمل کرد. علتش هم روشن بود. مردم به دلیل شیوع بیماری کرونا در قرنطینه ی خانگی به سر می بردند و باید راهی پیدا می شد تا مردم در این ایام راحت و آسوده باشند و مجموعه ها را هم دنبال کنند.

کرونا امسال مانند یک کابوس بود و می رود تا اقتصادهای بزرگ را در هم کوبد تا جاییکه در آمریکا چندین میلیون نفر شغلشان را از دست داده اند.

حتی اگر در مقیاس خیلی کوچک هم نگاه کنیم روی درآمد وبسایت ها هم تاثیر منفی گذاشته است به عنوان مثال تعرفه ی وبسایت ها در بخش پاپ اپ در بسیاری از سیستم ها نصف شده است و امید می رود که این وضعیت بهبود یابد چراکه اگر نرخ تعرفه ها افزایش پیدا نکند وب مسترها تمایل چندانی به کار ندارند

دانلود قسمت 11 بچه مهندس 3 یازدهم

خب گفتیم که تلوزیون فعال است.

به موازات تلوزیون شبکه های نمایش خانگی هم بیکار نبودند. از محبوب ترین سریال های شبکه ی نمایش خانگی می توان به هم گناه و کرگدن اشاره کرد.

اما من به شخصه با تلوزیون پیوند و ارتباط قوی تری دارم. مخصوصا مجموعه ای مانند پایتخت و نون خ را به صورت کامل دنبال می کردم. حال اما در مورد سریال بچه مهندس ۳ که امشب قسمت ۱۱ یازدهم آن پخش می شود نتوانسته ام پیگیری کنم

علت هم کاملا روشن است. به اندازه ی کافی مشغله دارم که نمی توانم اپیزود های جدید را پیگیری کنم.

 

دوستان برای دانلود قسمت ۱۱ یازده بچه مهندس ۳ روی آیکون کلیک کنید . سایر اپیزودها نیز در لینک قابل دانلود است.

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

16 − 12 =