دانلود قسمت ۱۲ بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۱۲ دوازده بچه مهندس ۳

دانلود سریال بچه مهندس ۳ قسمت ۱۲ دوازدهم

باز هم یه روز عجیب مثل بقیه روزها. اما چرا عجیب؟ چون از همون ابتدای صبح که بلند شدم همه چیز به طرز غیر عادی نامرتب بود. یعنی این نظم و ترتیب به صورت سیستماتیکی مثل دفعات سابق نبود.

قبل از اینکه لینک دانلود قسمت ۱۲ بچه مهندس را قرار دهم یک مطلب را ذکر میکنم

دانلود قسمت 12 بچه مهندس 3 دوازده

به شخصه بر این باورم که زندگی ما انسان ها آمیخته ای از لذت و شادی و در عین حال نا امیدی و یاسی تو ام با غم است ولی هیچ دو روزی از زندگی ما مثل هم نیست. دقیقا مانند انگشت های دستمان که هیچ دوتایی از آن ها مثل هم نیست و البته طبیعی هم هست که این گونه باشد و با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

هیچ دو نفری از لحاظ عقاید مثل هم نیستند و همه را نمی توان در یک کفه ی ترازو قرار داد.

خواه طرف یک بازیگر باشد، خواه یک مهندس، خواه یک دکتر، خواه یک وکیل باشد در نوع خودش کارش ارزش دارد. البته در جامعه ی ما متاسفانه اینطور نیست.

یکی از دلایل اینکه امروز حال آشفته ای داشتم. مقایسه درآمدم از شغلی که در اداره دارم با یک پزشک متخصص بود. راستش را بخواهید من همیشه شاگرد درس خوانی بودم

اما به میل و اشتیاق خودم رشته ی فنی و مهندسی را انتخاب کردم. اما اختلاف طبقاتی بیداد میکند و حقوق یک مهندس بسیار کمتر از حقوق یک پزشک است.

یک مهندس اگر رانت داشته باشد و یا زرنگ باشد ممکن است درآمد قابل توجهی داشته باشد اما بیشتر مواقع شان اجتماعی یک پزشک بالاتر است و مردم برای او احترام بیشتری قائل هستند.

این حرف ها را برای نا امید شدن خودم و دیگران نمی زنم.

اما یک توصیه را به شما میکنم. تا زمانیکه وضعیت صنعتی کشور به این صورت است. امیدی به رشته های فنی نیست. با این حال اگر ایده های بکر و پولسازی دارید کسب و کارهای مهندسی میتوانند خیلی خوب باشند و می توانید بچه ی خود را بفرستید کلاس کنکور تا در رشته های فنی قبول شود.

برای دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم سریال بچه مهندس ۳ روی آیکون دانلود زیر کلیک کنید.

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

ده − شش =