دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم نون خ ۲

دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم نون خ ۲

دانلود سریال نون خ ۲ قسمت ۱۲  دوازده با کیفیت بالا

دوستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. ببخشید یکم با تاخیر شد. لینک دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم نون خ ۲ رو در پایین همین پست درج کردم. امیدوارم از دیدن این سریال فوق العاده زیبا لذت ببرید

چند شب است که به صورت متوالی این مجموعه ی تماشایی را می بینیم. به نظرم در نوع خودش بی نظیر است. همیشه ساختن سریال های محلی با چالش هایی مواجه است و مثل این می ماند که سازندگان روی لبه تیغ حرکت کنند.

در مورد سریال سرزمین کهن یادتان هست که چه شد؟ کسی یادش نرفته است که به خاطر یک دیالوگ اشتباه، مردم قوم بختیاری اعتراضاتی داشتند. اما موضوع در مورد سریال نون خ ۲ که امشب قسمت ۱۲ دوازدهم ان را داریم اندکی متفاوت است. چون سازنده ی این مجموعه، سعید آقاخانی خودش کرد زبان است.

و زبان و لهجه و البته فرهنگ مردم آن مناطق را به خوبی می داند. یک چیز ملموسی که در این اثر هنری دیده می شود. حضور بازیگران شاخص است. بازیگرانی کرد زبان و بومی که در کنار حرفه ای ها و پا به پای آن ها حرکت می کنند.

قسمت 12 نون خ 2

اگر بخواهیم در مورد لوکیشن هم توضیحاتی را ارائه بدهیم. لوکیشن در آبادی است. منتها یک آبادی که در کنار با صفا بودن و ماهیت روستایی آن به شهر نیز نزدیک است.

در کنار این مورد شوخی هایی هم در سریال می شود. بار بیشتر این شوخی ها ، بیشتر بر عهده ی سعید آقاخانی است.

در جایی در مجموعه خواهر زاده ی نور الدین که به روناک مشهور است به جمع حاضر می گوید کی دوغ میخواد و کی نوشابه که موضوع جالبناک میشه و هم میگن نوشابه …روناک هم جلوی جمع می استه و میگه ما که نوشابه نداریم هر کی دوغ میخواد تا بهش بدم.

موضوع بعدی که در این اثر تلوزیونی مطرح شد. موضوع مناظره های انتخاباتی بود. اهالی محل میگن که هیشکی بهتر از عمو کاووس نمی تونه عهده دار مسئولیت بشه.

بعد موضوع کاندیداتوری نورالدین مطرح میشه. که یکی اون وسط میگه کسی به نورالدین اعتمادی نداره. خب دوستان در پایان همین نوشتار لینک دانلود قسمت ۱۲ نون خ ۲ را قرار می دهم برای دانلود.

اندکی درد و دل:

این روزها اوضاع اقتصادی خیلی بد به هم ریخته است و اینگار هیچ چیز سر جای خودش نیست. کرونا شده است یک کابوس و معضل بزرگ برای اقتصاد جهانی…..نفت به پایین ترین قیمت خود در سالیان اخیر رسیده است. تعداد بسیار زیادی از مشاغل نابود شده اند. نه فقط اینکه افراد بیکار شده باشند، اقتصاد به چنان مرحله ای از بحران رسیده است که میلیون ها شغل به کلی نابود شده اند. اما این ویروس  در کنار بدی هایی که داشت به ریه های زمین فرصت نفس کشیدن داد و باعث شد مردم پای گیرند ها بمانند و فیلم ها و سریال های بیشتری را تماشا کنند.

در هر صورت ما امشب قسمت دوازده یک سریال خوب را داریم. برای دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم نون خ ۲ روی آیکون کلیک کنید.

دانلود قسمت ۱۲ دوازدهم

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

پنج × 3 =