دانلود قسمت ۱۳ سیزدهم بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۱۳ سیزده بچه مهندس ۳

دانلود سریال بچه مهندس ۳ قسمت سیزدهم با کیفیت بالا

خیلی از ماها از بچه هامون می پرسیم بچه ها بزرگ که شدین دوست دارین چه کاره بشین. قدیما و زمان ما تنوع شغلی خیلی زیاد بود. مثلا خیلی ها میگفتن مهندس یا خلبان یه عده هم می گفتن دکتر یا معلم

اما الان به مدد وضعیت بد اقتصادی و اختلاف طبقاتی که وجود داره خیلی ها میگن میخوایم دکتر بشیم. اونم از نوع دندونپزشک که کارشون راحته ولی به راحتی هم پول پارو میکنن.

کرونا هم شده قوز بالا قوز یعنی کلیه ی فعالیت های اقتصادی به خاطر این ویروس نحس و وحشتناک خوابیده.

دانلود قسمت 13 بچه مهندس 3 سیزدهم

زندگی من و خیلی های دیگه هم شده مثل زامبی ها شاید باورش براتون سخت باشه ولی دقیقا شدم مثل زامبی ها یعنی روزها خیلی خوب سپری نمیشن.

در شرکتی که ما کار میکنیم تعدیل نیرو شده و خیلی ها رو به هر دلیلی که بوده اخراج کردن. به هر حال پول ندارن بدن. کرونا حتی مشاغل اینترنتی را تحت تاثیر قرار داده. این مشاغل الان وضعیت درستی ندارن.

به عنوان یک مثال اگر بخوام خدمت شما عرض کنم. همین تعرفه ی تبلیغات پاپ اپ تقریبا نصف شده. در قدیم این تعرفه ها رقم های خوبی بودن ولی یواش یواش کم شدن.

الان هم که دوباره نصف شدن و خیلی از وب مسترها که اتفاقا مهندسی هم خوندن متضرر شدن.

اما دوستان همه ی این ها رو گفتم برای یک مساله. این روزها سریالی پخش می شود به اسم سریال بچه مهندس که الان فصل ۳ سوم این مجموعه از تلوزیون در حال پخشه.

ارزش و شان و جایگاه یک فنی کار در این مجموعه رو بالا دیدن. که به نظرم جای تقدیر داره، چون همیشه در سریالهایی که از تلوزیون پخش میشه جایگاه پزشک رو خیلی بالا میبرن، الان جایگاه کارهای فنی رو بالا بردن

خب دوستان برای دانلود قسمت ۱۳ سیزدهم سریال بچه مهندس ۳ کافیه روی آیکون دانلود کلیک کنید.

سایر اپیزودها رو در لینک میتونید مشاهده کنید

 

قسمت ۱۳ بچه مهندس ۳

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

هفت − چهار =