دانلود قسمت ۱۳ سیزدهم نون خ ۲

دانلود قسمت ۱۳ سیزدهم نون خ ۲

دانلود سریال ایرانی نون خ ۲ قسمت ۱۳ سیزده

من به شخصه هر چه بیشتر از داستان مجموعه می گذرد. بیشتر عاشقش می شوم و دوستش دارم. علتش هم روشن است. یک رنگی که در مجموعه دیده می شود در نوع خود بی نظیر است.

اما کار از کجا آغاز شد. پارسال کمی قبل از همین موقع ها بود که اعلام شد سریال پایتخت پخش نمی شود و به جای آن قرار است نون خ پخش شود. با وجود اینکه اسمی که برای این اثر هنری برگزیده اند چندان جالب نبود ولی می دانستم سعید آقاخانی کارش را خوب بلد است و پیش از این ها امتحانش را پس داده لذا به موفقیت سریال نون خ ۲ که امشب قسمت ۱۳ سیزده آن پخش می شود بسیار خوشبین بودم.

داستان مجموعه از اینجا شروع شد که عده ای از مردم محله تخمه های آفتابگردان خود را به نور الدین فروختند و نورالدین هم با واسطه ی فردی به نام میرزایی این تخمه ها را به کشور ترکیه صادر می کرد تا بلکه بتواند از طریق صادرات به رونق تولید کمک کند.

در این میان میرزایی از دنیا می رود و نور الدین می خواهد پولش را پس بگیرد اما موفق نمی شود چونکه به نظر می رسد که در آخر عمر پولی در جیب و بساط نداشته است.

دانلود قسمت 13 نون خ 2

مردم هم شادکی شده و نسبت به نوری بی اعتماد شدند.

اما در فصل دوم اتفاقات جور دیگری در جریان است. داستان حول محورها خانوادگی می چرخد و خانواده ی این مرد خوش اخلاق خیلی خوب به تصویر کشیده می شود.

از نکات قابل توجه این است که ساختم سریال برای قومیت های مختلف همیشه با چالش هایی همراه است. به عنوان مثال اعتراضات شدید بختیاری ها به دیالوگی از مجموعه سرزمین کهن باعث شد که تیلویزیون در ساخت دقت بیشتری به خرج بدهد.

اما سعید آقاخانی خودش یک کرد است و اتفاقا مردم این مناطق را خیلی خوب می شناسد. داستان مربوط می شود به جایی که به شهر نزدیک باشد و هر وقت هم که ممکن است اتفاقات بین شهر و روستا جابجا می شوند.

قسمت 13 سیزدهم سریال نون خ 2

اما علاوه بر این ویژگی مثبت. غافلگیری هایی را هم شاهد هستیم و هر ۲ یا ۳ قسمتی که می گذرد داستان وارد فاز جدیدی می شود.

علاوه بر این فازهای جدید از این اثر تلوزیونی شوخی ها و کنایه هایی هم مطرح می شود. مثلا یک شوخی با وزیر ارتباطات باعث واکنش او در فضای مجازی شد.

خب دوستان خیلی در این موضوع صحبت نمیکنیم ولی برای دانلود قسمت ۱۳ سیزدهم سریال نون خ ۲ و همچنین سایر قسمتها می توانید روی آیکون آبی رنگ کلیک کنید

دانلود قسمت ۱۳

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

20 + 18 =