دانلود قسمت ۱۴ چهاردهم نون خ ۲

دانلود قسمت ۱۴ چهاردهم نون خ ۲

دانلود سریال ایرانی نون خ ۲ قسمت ۱۴ چهارده با کیفیت بالا

با شروع این سریال میدانستیم که احتمالا یک کار بسیار زیبا از سعید آقاخانی را خواهیم دید. علت هم روشن بود او امتحانش را پس داده است. آقاخانی خودش یک کرد است و فرهنگ و زبان مردم کرد زبان را خیلی بهتر می فهمد.

ولی ساختن مجموعه هایی از این دست که یک قوم و زبان خاص را نشانه می رود گاهی چالش برانگیز است. نمونه هایی نه چندان موفق را سراغ داریم که با ندانستن همین یک موضوع درد سرهای زیادی ایجاد شده است. به عنوان مثال اگر کسی مجموعه ی سرزمین کهن را یادش باشد گرفتار حاسیه شد و پخش آن متوقف شد. در آن زمان بخاطر یک دیالوگ در فیلم بختیاری ها شروع کردند به اعتراض کردن.

ما اما در سریال نون خ ۲ که امروز در مورد قسمت ۱۴ آن مطلب میزنیم و لینک دانلود آن را درج میکنیم قضیه را متفاوت می دانیم. چرا که در کنار هنرمندان پایتخت نشین از هنرمندان کرد زبان نیز استفاده شده است.

یکی از آن ها همین بازیگر نقش شیرین است که به گفته ی خودش در سیمای استانی کارهای بازیگری زیادی داشته و از طریق یکی از دفاتر فیلمسازی به سعید آقاخانی معرفی شده است. علاوه بر او از بازیگران بومی روستا هم استفاده است.

دانلود قسمت 14 نون خ 2

خب می رویم سر اصل مطلب: قسمت ۱۴ چهاردهم

آیا تا اینجای کار از این مجموعه ی تلوزیونی راضی بوده اید؟ اگر پاسختان مثبت است باید بگویم حق دارید. عده ای این مجموعه را با پایتخت و حتی بهتر از آن مقایسه کرده اند.

یکی از نقاط قوت در طراحی و ساخت صحنه ها را می توان دوری از فضاهای آپارتمانی دانست. همین دور شدن از فضاهای آپارتمانی کیفیت کار و تصویربرداری را به مراتب بالا خواهد برد.

دانلود سریال نون خ 2 قسمت 14 چهاردهم

از دیگر نقاط قوت آن می توان به دسته ای از شوخی ها و صحنه های طنز اشاره کرد که در کمتر سریالی تا این حد خوب استفاده شده است. از این شوخی ها میتوان به ماجرای شوخی با وزیر ارتباطات نیز اشاره نمود. این موارد تا جایی پیش رفت که حتی بهروز شعیبی از سینماگران برجسته ی کشور به آن واکنش نشان داد و گفت کاراکترها به خوبی انتخاب شده اند. چهره ها جدید و بازیگران به درستی انتخاب شده اند و از همه ی این موارد مهم تر آن است که فرهنگ و عادات مردم یک منطقه حفظ شده است.

او همچنین به آقای مهدی فرجی و امیر وفایی تبریک گفته است. خب دوستان برای دانلود قسمت ۱۴ چهارده نون خ ۲ و سایر قسمتها روی آیکون دانلود کلیک کنید.

دانلود قسمت ۱۴ چهارده

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

14 + پنج =