دانلود قسمت ۱۵ پانزدهم بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۱۵ پانزدهم بچه مهندس ۳ با کیفیت بالا

دانلود سریال بچه مهندس ۳ قسمت ۱۵ پانزده با لینک مستقیم

در جامعه و پس از انقلاب صنعتی و متحول شدن امور، رفته رفته مشاغلی ایجاد شد که این مشاغل در نوع خود حائز اهمیت هستند. به عنوان مثال پزشکی و مهندسی

که البته در ایران عنوان دومی را خیلی زیاد به کار می برند. علت هم روشن است. باز شدن دانشگاه ها و موسسات آموزشی دره پیت و در نتیجه صدور مدارک بسیار زیاد.

حتی بعضی هایشان مجوز هم ندارند و هرازگاهی موجبات ایجاد حاشیه هایی پیرامون خود می شوند.

قبل از اینکه قسمت ۱۵ پانزدهم بچه مهندس ۳ را روی وبگاه قرار دهم اجازه دهید اندکی در مورد خودم صحبت کنم

من به شخصه از سن ۱۶ سالگی به کارهای فنی و مهندسی علاقه ی بسیار زیادی داشتم تا جایی که می توانم به جرات بگویم حتی شغل خودم را در ۱۶ سالگی انتخاب کرده بودم.

من دوست داشتم یک مهندس توانمند باشم که از عهده ی بسیاری از کارها بر می آید و البته قدرت تحلیل بالایی داشته باشد. دانشگاه به من یاد داد تا سیستماتیک فکر کنم و خیلی راحت تر مسائل را حل نمایم.

این قدرت بی نظیر دانشگاه بود که به ما داده شد تا مسائل را با دیدگاه سیستمی مورد کنکاش و بررسی قرار دهیم.

وقتی هم از آنجا فارغ التحصیل شدم، خودش شد یک چراغ راه و یک دریچه ی نجات برای من. چون باعث شد بتوانم در کار خود پیشرفت چشمگیری داشته باشم. هم اکنون به صورت موازی چند کار را انجام می دهم.

قسمت 15 پانزده بچه مهندس 3 فصل سوم

اول اینکه به عنوان یک وب مستر به تولید محتوا برای سایت می پردازم

دوم اینکه به طراحی و ساخت اپلیکیشن های تحت وب اقدام می کنم

و سوم و مورد علاقه ترین کار در حوزه ای که فعالیت می کنم. تحلیل بازار کریپتو کارنسی است که از این بازار توانستم به سود های خوبی برسم. برای تحلیل بیش از هر چیز شما باید با تحلیل تکنیکال آشنایی داشته باشید.

تحلیل تکنیکال به شما کمک می کند تا بتوانیم تارگت های قیمتی را مشخص نمایید. خب در هر حال عده ای با رویکرد سنتی در این بازارها کار می کنند و بعضی هم مانند من با روش ها و ابزارهای پیشرفته تری مثل ایچی موکو به سودهای خوبی می رسند.

خب دوستان امشب قسمت ۱۵ پانزده سریال بچه مهندس ۳ را روی وبسایت قرار می دهم شما برای ورود به صفحه ی دانلود روی آیکون کلیک کنید

دانلود قسمت ۱۵ پانزده

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

هجده + 17 =