دانلود قسمت ۱۵ پانزدهم زیرخاکی

دانلود قسمت ۱۵ پانزدهم زیرخاکی

دانلود سریال ایرانی زیرخاکی قسمت ۱۵ پانزده با کیفیت بالا

هر سال در ماه مبارک رمضان تلوزیون جمهوری اسلامی ایران پر می شود از برنامه های متنوع و دوست داشتنی که می توانید آن ها را ببینید و لذت ببرید. امسال نیز تلوزیون همین گونه عمل کرد البته پیش از این ها به استقبال مجموعه پایتخت رفت ولی پایتخت که تمام شد نون خ ۲ بر سر زبان ها افتاد.

الان اما نه خبری از پایتخت است و نه خبری از نون خ بلکه ماه مبارک رمضان خودش سریالهای ویژه ی خودش را دارد. یادم هست که برای چند سال پیاپی همه ی سریال ها شکل و رنگ شیاطین را به خود گرفته بودند.

یعنی هر شبکه ای را که می زدیم همین طور بود و ابلیس وارد جلد آدمیان شده بود.

دانلود قسمت 15 زیرخاکی پانزده

یادتان هست که الیاس چه قدر خوب نقشش را بازی می کرد…..؟؟؟؟ تلوزیون در این دوره تغییر رویکرد داده و این تغییر رویکرد در بسیاری از برنامه ها مشخص است.

این تغییر رویکرد کمک می کند تا تنوع بیشتری برای ساخت آثار هنری وجود داشته باشد.

البته اقبال عمومی مردم بیشتر سمت مجموعه های طنز است و این هم در نوع خود جالب توجه است با این وجود اگر این اقبال عمومی هم تمام شد مردم روی می آورند به شبکه های فارسی زبان ماهواره ای

تنها در یک صورت است که تلوزیون می تواند همچنان مخاطب هایش را برای دوره های طولانی حفظ نماید و آن این است که از مزیت رقابتی استفاده نماید. مزیت رقابتی یعنی اینکه باید سریالهایش یک ویژگی خاصی را دارا باشند که آن ویژگی خاص را نتوان در شبکه های ماهواره ای دید.

از نظر من سریال زیرخاکی یک نوع تغییر رویکرد حساب می آید. و البته امشب اپیزود ۱۵ آن پخش می شود. برای دانلود قسمت ۱۵ پانزده زیرخاکی و مابقی اپیزودهای سریال روی آیکون کلیک کنید

لینک قسمت ۱۵ پانزدهم

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

سیزده − هفت =