دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم بچه مهندس ۳

دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم بچه مهندس ۳ با کیفیت بالا

دانلود سریال ایرانی بچه مهندس ۳ قسمت ۲۲ بیست و دو

فصل اول مجموعه که شروع شد داستان از جایی رقم خورد به نام پرورشگاه خورشید. لوکیشن ها دهه ۸۰ را روایت می کردند و اکثر سکانس های فیلمبرداری در شهرک دفاع مقدس انجام گرفت.

سعید سعیدی تهیه کننده و علی غفاری کارگردانی این اثر هنری را عهده دار شدند.

داستان حول محور شخصیت اصلی در زمان های جوانی، کودکی و نوجوانی رقم میخورد. به نظر می رسد در فصل سوم از شعار زدگی دوری شده است و این موضوع خود دارای ارزش زیادی است.

به نظر می رسد در مراحل بعد موضوعات روز اقتصادی بیان گردند.

دانلود قسمت 22 بیست و دو بچه مهندس 3

عده ای از مردم در کامنت هایی که در فضای مجازی منتشر کرده اند در مورد ماشین مدلی بالای یکی از کاراکترها در دهه ۸۰ صحبت می کنند. گویی که زمان گم شده است چون در آن زمان چنین چیزهایی وجود خارجی نداشت.

در هر صورت هر صحبتی هم که پیرامون مجموعه می شود باید شنید اما این سریال راه خودش را می رود و به نظرم در مجموع خیلی خوب و عالی عمل کرده است.

من خود از مجموعه های ساخته صدا و سیما استقبال بیشتری می کنم. دلیلش هم واضح و رونش است. صدا سیما برای مقابله با فرهنگ متخاصم سریالهای ترکیه ای و ماهواره ای مجموعه می سازد.

البته عده ای لیبرال زده در شبکه ی نمایش خانگی رویکرد جداگانه ای را انتخاب نموده اند. به عنوان مثال روشن اگر بخواهم خدمت شما عرض کنم. همین مجموعه نمایش خانگی دل است که عشق های ضربدری در آن بیداد می کند.

بگذریم برای دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم سریال بچه مهندس ۳ روی آیکون زیر کلیک کنید.

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

2 × 3 =