دانلود قسمت ۲۲ دوپینگ

دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم دوپینگ

دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم سریال ایرانی دو پینگ با کیفیت بالا

سلام دوستان امیدوارم حال همگی شما خوب باشه. این روزهای کرونایی فرصتی فراهم شده تا من هم بیشتر و بیشتر به وبسات برسم. راستش خیلی وقت بود که ازش غافل بودم.

اما الان دیگه نمی خوام غافل باشم جون کاربرها به مطالب با ارزش و با کیفیت نیاز دارن، یکی از سریال هایی که در ایام تعطیلات پخش شد سریال دیدنی دوپینگ بود. که انصافا این سریال دیدنی مخاطبان زیادی هم داشت.

دوپینگ از حیث مخاطب پذیری حدود ۳۹ درصد مخاطبین رو به خودش اختصاص داده بوده که رقم بالایی محسوب مبشه. البته این رقم در پایتخت بالای ۸۰ درصد بود. از نظر محبوبیت پایتخت در روزهای نخستین مجموعه ی محبوب تری بود. رفته رفته میزان محبوبیتش هم کاهش پیدا کرد.

همه ی بازیگرانی که در مجموعه ی تلوزیونی دوپینگ بازی می کنند بازیگران توانایی هستند. به ویژه اینکه قبلا در سریالهایی مثل هیولا درخشش نسبتا خوبی هم داشته اند.

یکی از بهترین های سریال دوپینگ هادی حجازی هست که در این سریال نقش پدر کامران را بازی میکند و اسمش حسن است

حال اگر بخواهیم کمی در مورد نقش ها صحبت کنیم

نیما شعبان نژاد بازیگر نقش کامران

فریدون هم کاراکتری هست که محمد بحرانی خیلی خوب این کاراکتر را ایفای نقش کرده و در دوپینگ نقش همسر توران را بر عهده دارد.

از دیگر ستارگان این اثر هنری می توان به افراد زیر اشاره کرد:

علیرضا: بازیگر نقش بهرام- میثاق جمشیدی و همچنین فرزین محدث

دوستان عزیز برای دانلود قسمت ۲۲ بیست دوم سریال دوپینگ می توانید روی آیکون دانلود زیر کلیک کنید تا به صفحه ی دانلود هدایت شوید.

لینک دانلود قسمت ۲۲ دوپینگ

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

شانزده − 16 =