دانلود قسمت ۲۲ کرگدن

دانلود قسمت ۲۲ کرگدن

دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم سریال کرگدن با کیفیت بالا

چند سالی هست که شبکه ی نمایش خانگی خیلی فعال شده و با کسب مجوز از وزارت ارشاد در حال تولید محتوا برای اینترنت هست که شما می توانید این محصولات را توسط لینک های دانلود قانونی دانلود نمایید.

تاکنون هم عنوان های زیاد و مخاطب پسندی از این شبکه به بیرون درز کرده است.

عناوینی مثل قلب یخی

شهرزاد

آسپرین

دل

عاشقانه

خواب زده

کرگدن

و ده ها عنوان دیگر که هر روز بر تعداد آن ها اضافه می شود. از حیث مخاطب پذیری هم این روز به روز بر تعداد مخاطبان این آثار اضافه شده است.

یکی از محبوب ترین سریال های نمایش خانگی همین مجموعه ی کرگدن است که تا همین الان ۲۱ اپیزود از آن سپری شده و حالا نوبت به اپیزود های دیگر مجموعه می رسد.

از نظر من عنوان را خیلی عجیب انتخاب کرده اند البته به محتوای سریال کرگدن نزدیک است. موضوع در مورد تعدادی جوان است که مهارت های بالایی دارند. این جوانان به واسطه ی اسکیلی که دارند وارد چالشی همنام با مجموعه می شون و دوستی هایی هم میان آن ها پدید می آید. اما نکته ی بد ماجرا آن است که این جوانان نمی دانند که از سوی گروه مافیایی اداره می شوند.

علاوه بر این مجموعه دو سریال دیگر در شبکه نمایش خانگی در حال پخش هستند. یکی از آن ها خواب زده است و دیگری هم گناه. می توان گفت در رتبه ی دوم پس از همگناه همین سریال گرگدن است که الان می توانید قسمت ۲۲ اش را از همین پست دانلود نمایید. لینک ها ممکن است کمی با تاخیر روی وبگاه درج شوند.

تا یادم نرفته بگم به نظرم بازی آقای کوشکی در این سریال در نوع خودش بسیار عالی هست.

خب عزیزان سرتون رو درد نیارم لینک های دانلود قسمت ۲۲ بیست و دوم کرگدن رو همین جا درج می کنیم

 

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

16 + 8 =