دانلود قسمت ۲۴ دوپینگ

دانلود قسمت ۲۴ بیست و چهارم دوپینگ

دانلود قسمت ۲۴ سریال ایرانی دوپینگ با کیفیت عالی

مجموعه ی فوق العاده ای که این روزها از شبکه ی سوم سیما پخش می شه، در نوع خودش بسیار جالب ساخته شده ، سریال دوپینگ از بازیگران توامندی مثل هادی حجازی فر استفاده کرده و همین طور صدا پیشه جناب خان محمد بحرانی.

من خودم به شخصه عاشق بازی محمد بحرانی هستم. چون در حین ساده بودن کارش ولی خیلی خوب هم به دل میشینه و این یک حسن به حساب میاد و یک مزیت بزرگ.

نیما شعبان نژاد هم بازیگر خوبیه، در اکثر سکانس هایی که بازی می کنه حس می کنم داره می خنده و تا این ۲۴ قسمت هم نشون داده یکی از امیدهای آینده تلوزیون و یا سینماست

اندکی لذت بردن از بارون:

امروز هوا بارونیه، حتی در بعضی از نقاط کشور برف هم می باره، راستش رو بخواین من خودم از بارش بارون نهایت لذت رو می برم و مطمئن هستم خیلی ها همین حس رو دارن

من این ترانه رو واقعا دوس دارم: ” بارونو دوس دارم هنوز چون تو رو یادم میاره/ حس می کنم پیش منی وقتی که بارون می باره”

همین الان تصمیم دارم قرنطینه رو بشکنم و به دل بارون بزنم، البته با رعایت کامل نکات بهداشتی. چون واقعا این ویروس شوخی بردار نیست.

داشتم اخبار رو پیگیری می کردم. از قول دکتر ملک زاده گفته بودن که میزان فوت و مرگ و میر در ایران به خاطر کویید ۱۹ حدود ۶ درصد هست.

وقتی برگشتم قطعا میشینم سریال می بینم. دیدن سریال توی این روزها برای گذران وقت خیلی خوبه، به نظرم حتی فیلم ها اینقدر وقت آدم رو پر نمی کنند که سریال می کنه، علتشم اینه که سریال اعتیاد آوره و باید دائما پیگیری کنی ببینی قسمت های جدید چی شدن

چه اتفاقی افتاد و در سریالهای ایراین کی با کی ازدواج کرد !

الان حدود ساعت ۲ بعد از ظهر هست که این مطلب رو برای شما می نویسم و امشب اگر عمری باقی بود قسمت ۲۴ بیست و چهار دوپینگ رو برای شما روی وبگاه قرار می دم.

 

 

دانلود قسمت ۲۴

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

15 − 11 =