دانلود قسمت ۴ نون خ ۲

دانلود قسمت ۴ چهارم نون خ ۲

دانلود قسمت ۴ سریال نون خ ۲ با کیفیت عالی

صاحب یکی از کارگاه های فرآوری تخمه آفتابگردان به نام نور الدین خانزاده در کار خود پیشتاز است. کشاورزان منظقه هم محصولات خود را به او می فروشند. نور الدین محصولش را به شخص دیگری به نام میرزایی فروخته است تا تخمه آفتاب گردان کشاورزان را در کشور ترکیه به فروش برساند.

پس از مدتی خبر می آید که میرزایی رخت از دنیا بر بسته است و کشاورزان هم با ولع تمام هر کدام سعی دارند که پولشان را از نور الدین خانزاده پس بگیرند. نور الدین گفت و گوهایی را با اطرافیان میرزایی دارد و می فهمد که میرزایی در اواخر عمرش هیچ پولی در حساب نداشته…

خب عزیزان در پایین همین پست شما می توانبد برای دانلود قسمت ۴ سریال نون خ ۲ اقدام کنید

قسمت 4 نون خ 2

اندکی تامل:

این روزها اندکی با روزهای عادی فرق دارد. شهر ها و خیابان ها به شدت خلوت است. بعضی ها حتی میگویند بی شباهت به فیلم های آخر الزمانی نیست.

در کشورهای پیشرفته اقتصادها به گل نشسته و صدای به زمین خوردن اقتصاد جهانی را خیلی ها شنیده اند.

اما زندگی همیشه جریان دارد و امید را باید قدر داست. امید به زندگی بهتر و امید به فردایی بهتر. بالاخره دیر یا زود این بیماری کرونا هم تمام می شود مانند عمو زاده اش سارس خیلی زود به پایان می رسد.

دانلود قسمت 4 چهارم نون خ 2

ما در خانه نشسته ایم و اینک برای دانلود قسمت ۴ نون خ ۲ آماده هستیم. آماده ایم تا با یک لیوان قهوه یا نوشیدنی داغ به تماشای این مجموعه ی تلوزیونی بپردازیم.

سریال نون خ ۲ قسمت ۴ مانند سه اپیزود پیشین خود پر قدرت به جلو می رود. زبان شیرینی کردی در این مجموعه از آن جهت اهمیت دارد که در روح و جان مردم عزیز کشورمان شعله ور می شود.

یکی از دلایل مخاطب پذیر شدن مجموعه پایتخت هم همین مورد بود. یعنی استفاده از لهجه ی محلی در سریال.

برای دانلود قسمت ۴ چهار رو سایر اپیزود ها روی آیکون کلیک نمایید.

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

هفده − چهارده =