دانلود قسمت ۴ چهار پایتخت ۶

دانلود قسمت ۴ (چهار) پایتخت ۶ شش

سریال ایرانی پایتخت ۶ شش قسمت ۴ چهار با کیفیت بالا

تا اینجای کار همه ی ما میدونیم پدر بزرگ داستان یعنی پدر نقی فوت شده و اتفاقا اعضای مرحوم پنجلی (آقای خمسه) اهدا شده. آقای خمسه کارشو خیلی خوب انجام میداد که در این نقش برای مخاطب جذابیت هایی داشت اما دیگه این کاراکتر خیلی پیر شده بود . باید هم فوت می کرد اعضاش اهدا میشد.

خوبی داستان اینه که ارسطو با کوله باری از تجربه از زندان برگشته و البته در حسرت شغل نقی. ارسطو دوس داره خودش هم راننده استاندار یا بخش دار بشه حالا که نمی تونه راننده کش بشه.

به نظر میرسه اعضای خانواده هم با اعضای مرحوم پنجعلی کاسبی راه انداختن. به عنوان مثال بهتاش با لوزالمعده مرحوم پنجعلی کاسیبی راه انداخته

مطالب پیشین در مورد قسمت ۴ پایتخت ۶ شش

خشایار الوند در روزهای پایانی سال گذشته فوت کرد و این گونه بود که بسیاری از قول و قرار ها در مورد پایتخت به هم ریخت. اما امسال در نوروز ۹۹ ما شاهد تحولاتی در این مجموعه نسبت به سری های پیشین آن هستیم و این تحولات را به فال نیک می گیریم.

بازگشت بهبود به مجموعه آن هم از شاخ آفریقا یک نوع سورپرایز برای مخاطبین محسوب می گردد.

الهام غفوری تهیه کننده مجموعه است. او اینچنین اذعان داشته که کار نگارش فیلمنامه را محسن تنابنده انجام داده، به نظر میرسد که کار آقای تنابنده کمی سنگین تر شده، چرا که خشایار به او کمک می کرد و اینک در بین ما نیست.

قد و قامت بهرام افشاری او را در موقعیتی قرار داده تا در فصل ششم نقش متفاوتی برای او در نظر گرفته شود. امیدواریم این نقش را خیلی بهتر از سابق بازی کند.

خب دوستان گرامی تاکنون ۵ اپیزود از مجموعه سپری شده و با دانلود اپیزود جدید زوایای تازه ای از اثر برای همگان معلوم و متجلی می شود.

این زوایای تازه به خیلی از ما کمک خواهد کرد تا بهتر درک کنیم و ببینیم و تصمیم بگیریم البته طنز در این راستا یاری گر ما خواهد بود.

در فصل ۶ پایتخت در همان ۳ قسمت اول فهمیدیم که شخصیت بابا پنجعلی از میان ما رفته است. این شخصیت بسار دوست داشتنی بود. البته در طول داستان

خاطراتش برای همه متجلی می شود و این تجلی خاطرات مخاطبان بیشتری را جذب می کند تا پای مجموعه بنشینند.

خب دوستان برای دانلود قسمت ۴ چهار  پایتخت ۶ و سایر پارت ها کافی است روی آیکون کلیک کنید.

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

یک × دو =