دانلود قسمت ۹ نهم زیرخاکی

دانلود سریال زیرخاکی قسمت ۹ نهم

دانلود  قسمت ۹ نهم سریال زیرخاکی با کیفیت بالا

ماه رمضان مدتی است که شروع شده، البته حال و هوای ماه رمضان امسال اندکی با حال و هوای ماه رمضان سال های پیش تفاوت دارد. این ماه را مردم جور دیگری سپری می کنند چرا بلای عالم گیر کرونا تا حدود زیادی زندگی ها را تغییر داده است.

به هر حال روزه داران باید با رعایت نکات بهداشتی روزه بگیرند. عدم توجه به رعایت نکات بهداشتی می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای روزه داران به وجود آورد.

مثلا یکی از توصیه هایی که مکررا می شود این است که دهان خود را دائما مرطوب نگه دارید. خب اگر به دلیل روزه داری این کار را نمی توانید انجام دهید لا اقل مابقی موارد بهداشتی را رعایت نمایید.

دانلود قسمت 9 زیرخاکی

امشب قسمت ۹ نهم زیر زیرخاکی پخش می شود و به گمان من از آن دسته از سریالهایی است که خیلی قوی هم عمل کرده و توانسته مخاطبان زیادی را جذب نماید.

مثلا ژاله صامتی در زیرخاکی نقش پریچهر را عهده دار شده است که به نظرم یکی از جذاب ترین نقش ها در این مجموعه به حساب می آید.

ما خیلی نگران بودیم که مجموعه با وجود زحمت هایی که برای آن کشیده شده است پخش نشود که خدا رو شکر پخش شد و ما توانستیم موفق شویم.

وی همچنین گفته است که بازی کردن در کنار افراد حرفه ای را دوست دارد. بازیگرانی که ثابت کرده اند کارشان را خیلی خوب بلد هستند.

دوستان عزیز تاکنون هشت قسمت از مجموعه پخش شده است و برای دانلود قسمت ۹ نه زیرخاکی و سایر اپیزود ها کافی است روی آیکون دانلود کلیک کنید.

دانلود قسمت ۹ نه و سایر قسمتها

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

پنج × 5 =