دانلود قسمت ۹ نون خ ۲

دانلود قسمت ۹ نهم نون خ ۲

دانلود سریال نون خ ۲ قسمت ۹ نه با کیفیت عالی

وقتی میخواهید یک سریال قومی و یا بومی بسازید اینگار که بر روی لبه ی تیغ حرکت می کنید. دلیل این مطلب هم واضح است چرا که تنها با یک اشتباه همه چیز به هم میریزد.

همه ی ما به یاد داریم که این اتفاق درست در زمان نمایش سریال سرزمین کهن نیز به وقوع پیوست در آن زمان مردم بختیاری در اعتراض به تمسخری که صورت گرفته بود اعتراض کردند. در این چند شبی که تلوزیون در حال پخش فصل دوم سریال نون خ ۲ است بسیار قوی عمل کرده است. می توان گفت که تلوزیون از گذشته درس گرفته است.

داستان نون خ در سیزن قبل مربوط میشد به نورالدین خانزاده که فروشنده تخمه بود و میخواست این محصولات تخمه ی آفتابگردان را به کشور ترکیه صادر کند. واسط این کار هم فردی بود به نام میرزایی که از قرار معلوم مشخص شد فوت شده است و اتفاقا آه نداشته که با ناله سودا کند. میرزایی در اواخر عمرش بشدت فقیر شده بود.

در هر صورت مردم تکلیف پول ها را نور الدین میخواستند و می گفتند او باید این موضوع را برطرف کند.

در سیزن جدید اما موضوع اندکی متفاوت پیش رفت. داستان حول خانواده نور الدین خانزاده می چرخدو البته کل ماجرای این سریال بر خورده داستان ها استوار است. به گونه ای که ای خورده داستان ها هر یک جذابیت کل داستان را چند برابر می کنند.

دانلود قسمت 9 نون خ 2

ما امروز لینک های دانلود قسمت ۹ نون خ ۲ را برای شما عزیزان درج می کنیم.

اما خوب است هیچ فیلمی را سرسری نگاه نکنیم بلکه تمامی اتفاقاتی که بر فیلم میگذرد را بهتر و بیشتر ببینیم. این سریال در مکانی ساخته شده است در دل طبیعت ، اما در عین حال به شهر نیز نزدیک است. تا مردم هر وقت که خواستند به شهر رفت و آمد هم داشته باشند.

هر دو یا سه قسمتی که از فیلمنامه می گذرد داستان وارد فاز دیگری می شود و اتفاقاتای که به نظر غیر قابل پیش بینی هستند به وقوع می پیوندد.. مثلا در یکی دو قسمت ابتدای داستان، نور الدین طلب خود را صاف کرد. سپس داستان خواستگاری های مهیار پیش آمد.

دانلود قسمت 9 سریال ایرانی نون خ 2

اتفاق افتادن زلزله هم تا حدود زیادی جالب بود و همین طور جشنواره انار

به طور کلی سریال نون خ ۲ که امشب قسمت ۹ نهم آن را با همدیگر می بینیم یک نکته ی قوت دیگر هم دارد و آن شوخی هایی است که در متن فیلم اعضا با یکدیگر می کنند.

مثلا صحنه ای که روناک گفت دوغ دوست دارید یا نوشابه و همه گفتند نوشابه ولی روناک برای آن ها دوغ آماده کرد به سرعت در شبکه های مجازی و از جمله اینستاگرام دست به دست شد.

تا اینجای کار من به شخصه به سعید آقاخانی دست مریزاد می گویم برای دانلود قسمت ۹ نون خ ۲ و سایر اپیزود ها روی آیکون آبی رنگ کلیک کنید

دانلود قسمت ۹ نون خ ۲

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

1 + ده =