فیلم پیلوت

  • زبان :فارسی اصیل کیفیت :4 کیفیت مختلف (480-720-1080-1080hq)
  • فرمت :mp4 حجم :مشخص نشده !
  • مدت زمان :91 محصول :ایران
  • کارگردان :ابراهیم ابراهیمیان نویسنده :محمد علی محمدی، ابراهیم ابراهیمیان
  • ستارگان :جواد عزتی،سعید آقاخانی،پریوش نظریه،ساره بیات،حمید رضا آذرنگ و..

دانلود فیلم پیلوت 

دانلود فیلم ایرانی پیلوت

 با کیفیت بالا و لینک مستقیم.

۴۸۰-۷۲۰-۱۰۸۰-۴k

دانلود کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰ | کیفیت ۱۰۸۰hq |کیفیت بلوری

۷ آذر ماه ۱۳۹۸: اخبار مربوط به این تاریخ

داستان را که شکافتیم متوجه شدیم که این اثر در مورد جنازه هست و مرده کشی (بهتر است بگوییم کودک کشی) و از نظر نویسنده فیلمی است یک و نیم ستاره که کشمکشی میان مادر و پدر یک کودک را به روایت تصویر در می آورد که در این میان قرار است پیکر بی جان او را خاک کنند. عزتی که نقش عمومی پسربچه را بر عهده دارد در کار خود بسیار خبره عمل می کند و حضور این عنصر تاثر گذار تماشای فیلم برای کمی جذاب تر می کند.

۲۳اخبار این اثر آبان ۹۸:

تغییرات فراگیر هستند و روز به روز شاهد اصلاحات بیشتری در رتبه بندی ها هستیم. سلام سینما امتیاز را به ۵٫۹ تغییر داده است که دو علت اساسی را می توان برای آن برشمرد. اول اینکه احتمال دارد به خاظر فیلمهای جدید رتبه این سینمایی کاهش یافته باشد و یا نه کاهش رتبه دلیل دیگری باشد. ذائقه ها تغییر کرده باشد

موفق ترین فیلم سینمایی نورسیده اکران: (شهریور)

از چهارشنبه هفته ی پیش چند فیلم سینمایی آغاز به اکران کرده اند. در این میان فیلم پیلوت از سایر رقبایش وضعیت بهتری داشته است و بسیار خوش درخشیده است.

این اثر نسبت به سال دوم دانشکده من،آبی به رنگ آسمان و درخونگاه وضعیت بسیار مناسب تری داشته است. اگرچه فیلم اجتماعی است ولی با حضور سعیدآقاخانی و جواد عزتی اندکی رنک کمدی به خود گرفته است و به همین دلیل از اکران گیشه ای این ژانر هم بی نصیب نیست. آبی به رنگ آسمان در سایت سلام سینما امتیاز ۷٫۱ را ازان خود کرده است که به نسب امتیاز بالایس است. فیلمی که عنوانش در صفحه آمده است هم امتیاز ۶٫۶ دارد.

اخبار جدید ( ۸ شهریور ۱۳۹۸):زمان اکران: اوایل مهر

در وبسایت بانی فیلم گزارش شده که به زودی این اثر سینمایی بعد از قسم به بر روی پرده ی سینماها به نمایش در می آید. البته قسم نتوانست آن طور که انتظار می رفت جایگاه مناسبی را ازان خود کند. شاید این موضوع بتواند مخاطب را روی صندلی نگه دارد. 

یکی از اصلی ترین بازیگران و سوپر استارهای فیلم پیلوت ( دو ۲ طبقه روی پیلوت) الناز شاکر دوست بود که متاسفانه این بازیگر سر صحنه فیلم به شدت مصدوم شد. این موضوع باعث شد فیلم سر زبان ها بیافتاد ولی الناز از همکاری با آن انصراف داد.

مساله ی مصدومیت الناز شاکر دوست باعث شد که کیومرث پوراحمد نیز از این فیلم انصراف دهد.

حال که این دو بزرگوار از فیلم پیلوت کناره گیری کرده اند. ابراهیم ابراهیمان کارش بسیار سخت تر شد. از جمله فاکتورهایی که میتوانند به او کمک کنند. ساختار سینمایی درست و داستان قوی خواهد بود.

این اثر یک کمدی اجتماعی است و داستان حول مرده کشی یا بهتر است بگویم مرده شویی می چرخد.

یکی از شخصیت هایی که ابراهیم ابراهیمیان را در نویسندگی فیلمنامه یاری داده است. محمد علی محمدی است. محمدی در شما سینماگران جوان ولی با تجربه محسوب می گردد.

از حق که نگذریم اگرچه فیلم دو نفر از سوپر استارهایش را از دست داد ولی همچنان می تواند خوش بدرخشد چون هنوز بازیگرهایی در این اثر سینمایی کار میکنند که اگرچه سوپر استار نیستند ولی به واسطه ی بازی های قوی خود شناخته می شوند.

از جمله بازیگران مشهور فیلم پیلوت جواد عزتی است او در رد خون و ماجرای نیمروز به اوج رسید و در هزارپا خوش درخشید. هنوز مشخص نیست عزتی را به خاطر نقش های طنزش در سایر آثار دعوت کرده اند. یا دوست دارند این سوپر استار همچنان جزئی از داستان به حساب آید.

سعید آقاخانی بازیگر خوش نام دیگریست که کاراکتر اصلی رحمان ۱۴۰۰ بود. البته رحمان ۱۴۰۰ توقیف شد و نتوانست به کارش ادامه دهد. این شخصیت در فیلم من دیه گو مارادونا هستم یک سبک بازی خاص را به نمایش گذاشت.

در کلیپ زیر گفته شده که شاکر دوست از عوامل فیلم گلایه کرده است

خب دوستان بیش از این سر شما رو درد نمیارم. پس از اکران لینک های دانلود فیلم پیلوت برای شما عزیزان درج میشن.

دانلود کیفیت ۴۸۰ | کیفیت ۷۲۰ | کیفیت ۱۰۸۰ | کیفیت ۱۰۸۰hq |کیفیت بلوری

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

7 − دو =