زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه خونه مونی

زمان دقیق پخش و تکرار مسابقه خونه مونی شبکه نسیم

مسابقه خونه مونی شبکه نسیم توسط علی مسعودی مشهور به لقب علی مشهدی ساخته شده است. خونه مونی یک کار جدید و جذاب است که شبکه ی نسیم برای همگان تدارک دیده است.

خونه مونی پیرامون استعداد یابی است. البته در زمینه بازیگری. این برنامه از ۴ داور ثابت استفاده می کند. البته داوران مهمان هم می توانند در برنامه حضور پیدا کنند. در مورد زمان و ساعت پخش و تکرار این برنامه هم در ادامه صحبت می کنیم

پخش و تکرار مسابقه خونه مونی

 

علی مسعودی در خصوص داوران توضیحات دقیقی را ارائه داده است. از جمله اینکه کمند امیر سلیمانی- الیکا عبد الرزاقی-عباس جمشیدی فر و همچنین خود جناب علی مشهدی

او گفته که داوران مهمان نیز به برنامه دعوت می شوند. به عنوان مثال بشیر هسینی و هدایت هاشمی حضورشان قطعی شده است.

این برنامه ۲۰ قسمت دارد و قرار است مستعدینی که استعداد بالایی در بازیگری دارند را شناسایی کند. ممکن است خلاقیت این افراد تا کنون دیده نشده باشد.

در هر صورت در حال حاضر که ویروس کرونا جولان می دهد می تواند تکیه گاه امنی باشد برای تمامی خوب رویانی که از روزمرگی ها خسته شده اند.

مشهدی میگوید امیدوارم کوید ۱۹ مانند آن یکی پسر عمویش برود و هیچ وقت بر نگردد. امیدوارم هیچ وقت با چنین مشکلاتی روبرو نباشیم

اصولاً کارهایی که مردم خودشان مشارکت دارند فضای خنده‌دار و با نشاطی را بوجود می‌آورد. امیدوارم کووید ۱۹ مثل پسرعمویش “سارس” برود و برنگردد و دیگر شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

خب زمان و ساعت پخش و تکرار خونه مونی :

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

سه × یک =

احمد
شنبه , 23 می 2020
پاسخ

لطفا هر شب ساعت ١:٠٠ خونه مونی رو پخش کنید حتی شده تکراری و فصل در رو هم بسازید واقعا برنامه بسیار خوبی است و در أیام قرنطینه ما را خوب سرگرم میکند.