قسمت ۱۰ سریال پایتخت ۶

دانلود قسمت ۱۰ دهم پایتخت ۶

دانلود سریال ایرانی پایتخت قسمت ۱۰ ده پایتخت ۶ شش با کیفیت بالا

در این فصل اتفاقات زیادی در جریان است. مهم ترین اتفاقات را شاید بتوان بازگشت بهبود و همچنین فوت بابا پنجعلی دانست. اما آیا فوت باباپنجعلی این قدر مهم است؟

پاسخ: به شخصه بر این باورم که قصه نویسی برای این کاراکتر اندکی سخت شده بود. ضرورت این کمدی اجتماعی ایجاب می کرد تا او به نحوی از قافله داستان پیاده شود.حالا بهترین سناریوی که برای این کار در نظر گرفته بودند حذف او با کمک اهدا عضوش بود. این طور هم می توان فرهنگ سازی کرد و هم نامش بارها و بارها در داستان آورده می شود.

یکی از اتفاقات اساسی دیگر که در فصل ۶ ششم به وقوع پیوست بازگشت بهبود بود. ظاهرا او در سومالی اسیر بوده. احتمالا آن جا هم ازدواج کرده و دو بچه ی آفریقایی نیم وجی دارد.

پایتخت 6 قسمت 10

نقی معمولی، تقی و ارسطو از طریق تماس تصویری با بهبود از زنده بودن او آگاه می شوند. اما کسانیکه بیشترین ضربه را در این میان می خورند رحمت و فهیمه هستند.

این عزیزان در گیرو دار کارهای ازدواجشان بودند که اتفاقی نه چندان خوب برای آن ها می افتد. رحمت در مجموع ارتباطش با بهبود خوب است. اما وقتی می فهمد بهبود زنده است حسابی به هم می ریزد چون برای عروسی با فهیمه پول زیادی خرج کرده است.

در هر صورت داستان جالبیست. از همان شروع داستان فهمیدیم که این فصل شش تفاوت های بارزی با فصول قبل دارد و حاوی یک سری از سوپرایزهاست که این سوپرایزها در هر صورت مسرت بخش هستند چون یک جورهایی برای اصل داستان خللی ایجاد نمی کنند.

مثلا اینکه ارسطو مدتی را در زندان گذرانده است و حتی پس از زندان خطر پیوستن به باندهای مواد مخدر او را تهدید می کند.برای نقی هم در مجلس شغلی دست و پا شده. او نماینده مجلس را به این ور و آن ور جابجا می کند در این داستان پیشرفت بهتاش را هم شاهدیم که به عنوان دروازه بان تلاش زیادی برای درخشش دارد.

 

برای دانلود قسمت ۱۰ پایتخت ۶ و سایر اپیزود ها می توانید روی آیکون زیر کلیک کنید تا به صفحه دانلود تمامی اپیزودها هدایت شوید.

دانلود قسمت ۱۰ دهم

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

4 × 5 =