عکس و بیوگرافی سمیرا حسینی

عکس و بیوگرافی سمیرا حسینی + ازدواح و همسر (او کیست)؟

نقش نیلوفر

اگر بخواهیم خیلی خلاصه بگوییم سمیرا حسینی در سال ۱۳۶۳ در تهران به دنیا آمده است. او در دانشکده هنر و معماری تحصیل کرده آن هم در رشته ی پر طرفدار تئاتر

سمیرا حسینی زاده ۲۸ آیان ۶۳ است . او به بازیگری در سینما و تلوزیون علاقه دارد.

توجه داشته باشید که این بازیگر هم فیلمنامه نوشته است و هم به کارگردانی مشغول است. او می گوید که ما ۴ خواهر و برادر هستیم و اوایل خیلی راغب نبودم جذب هنر شوم. البته این عدم رغبت بیشتر از خانواده ام بود  ولی خانواده ها حق دارند.

سمیرا  از همان ابتدا در دبیرستان تئاتر کار می کرده و وقتی وارد دانشگاه شده است گرایش ادبیات نمایشی خوانده است. به هر حال هر کسی دوست دارد بر اساس توانایی هایش کار کند.

حسینی دست به نوشتن خوبی هم دارد. از جمله ی فیلمنامه ی آوای گمشده  که آقای ابراهیمی فر آن را پس از قلم این هنرمند کارگردانی کرده است.

ازدواج و همسر

این طور که در سایت های اطلاع رسانی مشخص است . او هنوز مجرد است و ازدواج نکرده

 

سمیرا حسینی در سریال ترور خاموش-نقش نیلوفر

او معتقد است که بازیگران همیشه دوست دارند نقش های متفاوتی را تجربه کنند و همین باعث شده که سریال ترور خاموش را انتخاب نماید. او می گوید قبلا بازی در نقش های منفی را تجربه کرده است و از بازی در این مجموعه بسیار خوشحال است.

و البته سفرش به جنوب ایران به همراه احمد معظمی (کارگردان سریال ترور خاموش) و ابو الفضل سفری تهیه کننده آن را بیان داشته….

این بازیگر همچنین اظهار داشته که نقش یک حمل کننده مواد را در مجموعه بازی می کند. به گفته ی خودش پیش از این نقش دختران مثبت و سر به زیر را بازی می کرده است

ستاره اسکندری، سامیه لک و سعید را برخی ستارگانی هستند که در کنار این بازیگر هستند. در هر صورت ما عکس ها و بیوگرافی این بازیگر را نشان دادیم از دیدن مجموعه لذت ببرید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

 

دانلود سریال ترور خاموش (ایرانی)

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

2 × چهار =