قسمت ۱۱ سریال پایتخت ۶

دانلود قسمت ۱۱ یازدهم پایتخت ۶ شش

سریال ایرانی پایتخت ۶ شش قسمت ۱۱ یازدهم -یازده

موسیقی گوش نواز مازندرانی در مجموعه ی تلوزیونی پایتخت ۶ به چشم میخورد. این مجموعه با این موسیقی اصیل یک تفاوت بارز با سریال های طنز آپارتمانی ایجاد می کند.

در سریال پایتخت ۶ اتفاقات زیادی دیده می شود که بعضی از این اتفاقات برای مخاطبین غافلگیر کننده هستند. ما در اینجا به پاره ای از آن ها اشاره می کنیم.

قسمت یازدهم پایتخت شش

اول نبودن بابا پنجعلی:

در گذشت بابا پنجعلی غم بزرگی است برای دوست داران این شخصیت که شیرینی خاصی را با خود به همراه داشت. اما اگر نگاهی به روند داستان بیاندازیم متوجه می شویم که هر سال پیر و پیر تر می شد و فراموشی هم گرفته بود.

شاید بتوان گفت برای این کاراکتر دیگر قصه ای برای نوشتن وجود نداشت و هر چه بود هم تمام شد. بهترین را برای حذف کردن این کاراکتر هم مشخص بود. اهدای اعضای او به افراد مختلف.

هر کس که انسانی را از مرگ نجات دهد گویی تمام انسان ها را از مرگ نجات داده است.

خب در هر صورت جشنی هم برگزار می شود و در آن جشن همه از خانواده ی معمولی به خاطر اهدای اعضای پدر تقی و نقی ابراز خشنودی می کنند.

یکی از کسانیکه قلب آن مرحوم را به یادگار برده است دختری است که اکنون در قاره ای دیگر زندگی می کند. امام از پنجعلی که بگذریم جذابیت های دیگری هم می بینیم و آن هم بازگشت بهبود از سومالی است که در ابتدا به صورت تصویری با خانواده ی معمولی و فریبا صحبت می کند.

بعد از آنکه صحبت ها تمام می شود و رحمت و فهیمه از موضوع با خبر می شوند حسابی به هم میریزند. البته شکست روحی رحمت طبیعی بود. چون برای مراسم عروسی اش پول زیادی خرج کرده بود

در قسمت ۱۱ پایتخت ۶  روند داستان در یک مسیر صعودی از اتفاقات قرار می گیرد. پیشنهاد می شود برای دیدن قسمت ۱۱ یازدهم باید روی آیکون دانلود کلیک کنید تا به صفحه ی دانلود تمامی اپیزود ها به صورت یکجا هدایت شوید

دانلود قسمت ۱۱ پایتخت ۶

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

بیست + 19 =