قسمت ۱۲ سریال پایتخت ۶

دانلود قسمت ۱۲ پایتخت ۶

دانلود سریال ایرانی پایتخت ۶ قسمت ۱۲ دوازدهم

این روزها یکی از پرمخاطب ترین و حساس ترین مجموعه های تلوزیونی همین مجموعه ی پایتخت است که میلیون ها تماشاگر در کل ایران دارد. هر کس هم وقت کافی برای دیدن آن را ندارد به وبسایت ما سری می زند و این مجموعه ی تلوزیونی را تماشا می کند.

فصل ششم ۶ سریال پایتخت تاکنون ۱۱ اپیزودش سپری شده و اکنون در قسمت ۱۲ دوازده شما شاهد عدم تکلم بهتاش و همچنین بگو بگویی هما و نقی معمولی خواهید بود. در قسمت پیش دیدیم بهتاش  با زحمت زیادی صحبت میکند معلوم نیست علتش چیست حال در این اپیزود علت هر چه باشد هویدا خواهد شد

تا اینجای کار همه ی ما می دانیم که پنجعلی دیگر حضور ندارد. این عدم حضور باباپنجعلی با کمک اهدای عضوش برای مخاطب ملموس تر شد. چرا که این طور مخاطب می تواند بفهمد که نبود او چقدر مهم بوده است.

ارسطو هم که از زندان آزاد شد. اما باز هم سر و گوشش سمت مواد مخدر می جنبد گرچه خیلی هم دوست دارد کار کند و پول بیشتری در بیاورد. من به شخصه کمی دلم به حال رحمت می سوزد که عاشق فهمیمه زن بهبود شده بود و حالا دیگر نمی تواند با او باشد. من خودم امیدوارم رحمت هم در زندگی اش سرو سامون بگیرد.

در هر صورت نقطه ی بارز این قسمت بازگشت بهبود است. پیش از این گفته شده بود که بهبود توسط دزدان دریایی کشته شده. اما بعدها دیدند که شایعه ی کشته شدن او حقیقت نداشت و بهبود خان سر و مر و گنده برگشت.

البته با دست های بی قرار

دست های بهبود دیگر مثل سابق نیست و هر بار یه یک نفر گیر می دهد! در دو قسمت پیش هم به ارسطو گیر داد و او را از زمین کند و بالا برد.

برای دانلود قسمت ۱۲ دوازده سریال پایتخت ۶ شما می توانید روی آیکون دانلود کلیک کنید تا به صفحه ی دانلود هدایت شوید.

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

چهار + چهارده =