قسمت ۱۳ پایتخت ۶

دانلود قسمت ۱۳ سیزده پایتخت ۶ شش

قسمت سیزدهم ۱۳ سریال پایتخت ۶ با کیفیت بالا

امیدوارم شما هم مانند من لحظات خوبی را با این سریال داشته باشید. پایتخت از نظر من مجموعه ی بی نظیری است چرا که از یک دهه قبل با ما همراه بوده و مردم ترکش نکرده اند.

این موضوع از درجه اهمیت بالایی برخورد است تا کنون ۱۲ اپیزود سپری شده و حالا قرر است امشب ۱۳ فروردین قسمت ۱۳ سریال پایتخت ۶ پخش شود.

تا اینجای کار همه ی ما میدانیم پنجعلی به علت اینکه به سرای باقی رفته است حضور ندارد.

بهبود هم از دست دزدان دریایی سومالی آزاد شده و مدام از آنجا حکایت هایی را تعریف می کند البته با چشم های چپش این حکایت ها را تعریف می کند.

بهبود از سومالی یک عیدی هم برای ما آورده است شاید تعجب کنید ولی او دست های بی قرار را با خودش آورده است. دست های بی قرار بهبود. این دست های بیقرار مثل اینکه تحت فرمان مغز دیگری هستند و دائم بهبود جان را اذیت می کنند.

حتی در چند قسمت قبل تر گردن ارسطو توسط دست بهبود مورد عنایت قرار گرفت. علاوه بر همه ی این ها ماجراهای ارسطو و مواد هم ادامه دار می شود. در اپیزود پیشین شاهد بودیم که ۳ کیلو مواد زیر ماشین نقی معمولی جاساز می شود. ارسطو وقتی می فهمد که نقی با همین ماشین به سمت تهران می رود. سخت ناراحت می شود و می گوید اگر نقی رو با این سه کیلو مواد دستگیر کنند قطعا اعدام می شود.

برای همین پیش رحمت می رود و هر دو نفر فکری میکنند تا بلکه نقی را نجات دهند. اما نمی توانند به صورت مستقیم موضوع را به او بگویند. لذا با یک نیسان آبی پست سر نقی راه می افتند به سمت تهران.

همین طور که در مسیرشان نقی را تعقیب می کنند. می بینند که یک افسر راهنمایی رانندگی کنار جناب نماینده و ماشین نقی ایستاده است. می ترسند که نکد بخواهند او را دستگیر ککند.

ارسطو و رحمت مجبور می شوند چهره ی خود را بپوشانند و از عقب به ماشین نقی معمولی بزنند و البته این کار را هم می کنند. و خسارات جبران ناپذیری را به ماشین او تحمیل می نمایانند.

در هر صورت برای دانلود پایتخت ۶ قسمت ۱۳ شما می توایند روی آیکون کلیک کنید تا به صفحه ی دانلود هدایت شوید.

دانلود قسمت ۱۳ پایتخت ۶

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

یازده − چهار =