قسمت ۱۴ پایتخت ۶

دانلود قسمت ۱۴ چهاردهم پایتخت ۶ شش

قسمت ۱۴ چهاردهم پایتخت ۶ شش با کیفیت بالا دانلود کنید.

ابتدا کمی در مورد قسمت پیشین صحبت می کنم شاید مورد توجه شما قرار بگیرد. نخست آن است که اپیزود پیشین مقارن شد با ۱۳ بدر البته به صورت رسمی نامی از ۱۳ بدر برده نشد. یکی از دلایل آن این است که موضوع کرونا واقعا خیلی جدی است و به راحتی نمی توان بی خیال آن بود. کرونا واقعا وحشت می آفریند و همه را آزار می دهد.

تعداد کثیری از بیماران فوت کرده اند و اقتصاد جهان در صورت ادامه دار بودن شیوع آن از هم می پاشد. در اپیزود پیشین همه با یک ماشین باری که پشتش آزاد است به نقطه ای می روند برای تفریح.

در این میان نقی معمولی شروع می کند به خالی بستن در مورد اتفاقاتی که افتاده است. او ماجرا را به گونه ای تعریف می کند که مثلا کسی سوء قصد به جان او و نماینده کرده.

پایتخت 6 قسمت 14

حتی ماجرا را با آب و تاب تعریف می کند که من چنین و چنان کردم. همه هم حیرت زده هستند. تا اینکه ریما رافین فر (هما) میگوید دیگه این پسر خاله ت رو خونه راه نده.

بهتر است بگویم حسادت زنانه اش گل می کند سر همین داستان. گویا سابقا پدر نقی معمولی همسایه ای داشته و نقی می خواسته دختر او را به عنوان همسر انتخاب کند.

اما در هر صورت دختر نقاش را به او نمی دهند. با این وجود نقی اطلاعات زیادی از او دارد. به عنوان مثال حتی اسم کوچک فرزندان او را بلد است و می داند که این زن مطعلقه است.

خب ماجرا این است که حالا ارسطو از آن زن خوشش آمده و قصد درد با او ازدواج کند برای همین هما می گوید نه……ارسطو دیگه نباید بیاد خونه.

در میانه راه ارسطو را می بیندد. و نقی خالی بندی هایش را ادامه می دهد. مثلا یک جایی از حرفش می گوید احتمالا این ها داعشی ماعشی چیزی هستند که بهبود تعجب می کند. چون قبل از مفقود شدن بهبود خبری از داعش نبود.

نمونه ای از خالی بندی های نقی برای حضار

۱-تعدادشون زیاد بود شش هفتایی میشدن

۲-فقط یکی از آن ها تفنگ داشت

خلاصه ارسو میگه عکسی سندی مدرکی چیزی ازشون داری که یه فرق سر نشون ارسطو میده در اینجا فهیمه میگه چقد این فرق سر شبیه سر رحمته….. یهو همه میفهمن گند زدن….. بهتره پایتخت ۶ قسمت ۱۴ رو پیگیری کنیم چون فیلم اپیزود پیش موجوده

برای دانلود قسمت ۱۴ چهارده پایتخت ۶ روی آیکون زیر کلیک کنید تا به صفحه ی نهایی هدایت شوید.

دانلود قسمت ۱۴ پایتخت ۶

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

پنج × پنج =