قسمت ۴ چهارم هم گناه

دانلود قسمت ۴ چهارم سریال هم گناه

دانلود سریال ایرانی هم گناه قسمت ۴ چهار

گفتم تا در نشده در مورد این اپیزود هم به شما عزیزان اطلاعاتی رو بدم که ممکنه به دردتون بخوره : البته گزافه گویی جایز نیست و بهتره خودتون با نگاه کردن به کلیپ آنچه خواهید دید متوجه تغییراتی که قراره در این مجموعه بیافته بشید.

قبل از بررسی باید بدانیم که اسم ها بیانگر خیلی چیزها هستند به عنوان مثال اسم همگناه به فراخور پیشوند آن یعنی اینکه دو نفر که کار بد مشترکی را انجام داده باشند.

البته این موضوع می شود تحت لفظی اش، به عبارت دیگر اگر روشن تر به مساله نگاه کنیم و موضوع را تحت الفظی نبینیم صرفا به معنای کار بد نیست مثلا دو نفر مادر زادی دچار یک نقصانی شده باشند.

همه ی ما انسان ها در زندگی خود کارهایی را انجام می دهیم. بعضی از آن کارها بزرگ هستند و بعضی هم کوچک و اصلا هم به چشم نمی آیند.

اینکه نگرش ما در قبال کارهایمان چه باشد برای آن کار مفهوم را می سازد. یک کاری ممکن است در پیش چشمان یکی گناه محسوب شود و لاکن در پیش چشمان شخص دیگری نه تنها گناه نباشد بلکه دارای ارزش هم باشد.

بگذریم تا این لحظه ۳ قسمت از مجموعه ی زیبای همگناه را دیده ایم و همگان منتظرند ببینند در قسمت ۴ چهارم به بعد چه اتفاقاتی حادث می شود.

برای اینکه این اپیزود و سایر اپیزود ها را دانلود نمایید. کافیست روی آیکون دانلود کلیک نمایید تا به صفحه ی اصلی که در بردارنده ی تمامی اپیزودهاست هدایت شوید

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

17 − شانزده =