قسمت ۹ سریال پایتخت ۶

دانلود قسمت ۹ نهم پایتخت ۶ شش

سریال ایرانی پایتخت ۶ قسمت ۹ نهم نه

اگر به سیر اپیزودهایی که تاکنون سپری شده اند نظری بیافکنیم متوجه می شویم که برای مجموعه تلوزیونی پایتخت تاکنون هشت اپیزود سپری شده و حال منتظر اپیزود نه هستیم. که امشب این اپیزود هم روی سایت قرار می گیرد.

اما روند داستان مشخص است. دیگر از پنجعلی و شیرین کاری های او خبری نیست. حتی با برگزاری جشن اهدا عضو می خواهند به مخاطب بفهمانند که او دیگر تمام شده است.

نقی هم که رانندگی نماینده مجلس را بر عهده دارد کمی محافظه کار شده است. تا جایی که می بینیم با نصب ماهواره در خانه ی خود به شدت مخالفت می کند.

رحمت هم با ظاهر و قیافه ی جدیدی در سریال حاضر شده است و حتی خواهر نقی (زن سابق بهبود) را می خواهد.

جالب است بدانید در این گیرودار بهبود تماس می گیرد و مشخص اس که او هنوز زنده است و نمرده. اما چگونه چرا باید بهبود زنده باشد.

اصلا چطور تا الان زنده مونده؟

در قسمت ۹ پایتخت ۶ (قسمت نه سریال پایتخت شش)  در این خصوص در روند رو به جلوتری قرار می گیرد. توجه داشته باشید آمدن بهبود خیلی از چیزها را تحت تاثیر قرار می دهد.

این مجموعه ی تلوزویونی که در ایام کرونایی بالاترین ترافیک ممکن در بین دیگر مجموعه های تلوزیونی را دارد چند فاکتور اساسی را در کنار هم برای خنداندن مردم گرد هم آورده است

فاکتور اول-لهجه شیرین مازندرانی

دوم-حضور چهره های قدرتمند طنز ایران مانند احمد مهران فر و محسن تنابنده

سوم-شکل و شمایل ساده و توام با همدلی قضیه و دوری از محیط های آپارتمانی

توجه کنیم مردم تا حدود زیادی از طنز های آپارتمانی خسته شده اند. طبیعتا اگر تهیه کننده ها در رویکردهای خود صرف نظر کنند با اقبال بیشتری همراه خواهند بود.

خب دوستان به یک زاویه ی دیگر داستان هم باید توجه کنیم و آن هم آزاد شدن ارسطو از زندان است. چرا ارسطو به طور دائم در کارهای خلاف سیر می کند؟

در ابتدای قسمت ۶ متوجه می شویم که ارسطو می خواهد محموله ای از مواد مخدر را نزد خود نگه دارد.

برای دانلود قسمت ۹ نهم پایتخت ۶ شش روی لینک زیر کلیک کنید تا بتوانید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا داشته باشید.

دانلود قسمت ۹ نهم

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

پانزده + 16 =