قیمت بلیت اکران آنلاین فیلم خروج حاتمی کیا +نماوا

قیمت بلیط اکران آنلاین فیلم خروج در نماوا و فیلیمو

فیلم خروج در فیلیمو و نماوا قیمتش اکران آنلاینش چند است؟

این روزهای کرونایی همه جا تعطیل شده. حتی اکران ها به صورت آنلاین است و شما می توایند فیلم ها را به صورت آنلاین در فیلیمو و نماشا اکرانش را ببینید.

در این پست از وبگاه میخواهیم در مورد قیمت بلیت فیلم خروج حاتمی کیا صحبت کنیم

 

بلیت اکران آنلاین فیلم خروج حاتمی کیا

فیلم خروج نامه تازه ترین اثر از ابراهیم حاتمی کیا است و خبرنگار فارس با توجه به اطلاعاتی که منتشر کرده است قیمت آن را در حدود ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان برآورد کرده است

توجه داشته باشید. به دلیل اینکه احتمال قاچاق شدن فیلم وجود دارد لذا امکان دانلود آن را غیر فعال کرده اند. هر بلیت فیلم خروج تنها ۲۴ ساعت دارای اعتبار است و اگر ۲۴ ساعت از این مدت بگذرد تماشای فیلم به وسیله ی آن امکان پذیر نخواهد بود.

نکته ی قابل ذکر دیگر آن است که امکان تماشای فیلم به دفعات برای کاربران وجود دارد و کل مدت اکران اینترنتی ۶۰ روز است.

دو اپلیکیشنی که برای اکران های اینترنتی در نظر گرفته شده اند. اپلیکیشن های نماوا و فیلیمو هستند

داستان فیلم خروج در مورد چیست؟

گروهی از کشاورزان پر تلاش با یک اتفاق نادر روبرو می شوند. شرکت سهامی آب هنگام تخلیه ی آب شور سد، آن را به اشتباه روانه ی زمین های مردم می کند و این مساله خرابی تمامی محصولات کشاورزان را در پی دارد.

در هر صورت این کشاورزان سلسله مراتب را طی می کنند از دهیار شروع کرده تا رئیس جمهور بلکه ریاست محترم جمهوری بتواند برای آن ها کاری کند.

خروج ماجرای سفر این کشورزان به تهران آن هم با تراکتور را نشان می دهد. این مساله میزان محبوبیت آن ها را به مراتب بالاتر می برد.

البته در کنار این محبوبیت مشکلاتی هم برای آن ها پیش می آید. بزودی لینک های دانلود فیلم خروج را هم برای شما روی وبسایت قرار می دهیم

 

 

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

یک × یک =