مهمان دورهمی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹

مهمان دورهمی ۲۱ فروردین ۹۹ کیست؟

مهمان ویژه برنامه دورهمی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹ کیست؟

همه ی ما می دانیم که تلوزیون در این روزهایی که کرونا به اوج رسیده است تلاش بسیاری دارد تا برنامه هایی مفرح و جذاب را برای دوست دارانش بسازد.

در ادامه ی فصول قبل امسال نیز دورهمی را داریم البته به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون وجود تماشاگران. یکی از دلایلی که تماشاگران در برنامه حضور ندارند و تنها تصاویر آرشیوی آن ها پخش می شود اعتراضاتی بود که به دورهمی شد که چرا در این ایام رعایت نمی کنند.

بنابر این عوامل برنامه تلاش کردند تا این مشکل را بر طرف نمایند.

در سال ۹۹ دورهمی با دعوت از خوانندگان و بازیگران شناخته شد. اگر چه زمان پخش ۲۳ شبانگاه است با این وجود در ساعت های ۶-۱۱ و ۱۷ بازپخش دارد.

این برنامه تلوزیونی با تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی ساخته شده است و فصل جدید اندکی متفاوت است. در این فصل ما شاهد نمایش در جلوی دوربین نیستیم. ضمن اینکه تماشاگری وجود ندارد. در سری های قبل حدود ۴۰۰ نفر از افرادی که ثبت نام می کردند به صورت زنده در استدیو حاضر می شدند و دقیقا مثل دیدن صحنه های یک تئاتر آن را می دیدند.

از جمله افرادی را که به عنوان مهمان حضور یافتنه اند شامل بهرام افشاری در نقش بهتاش و همچنین بهنام بانی به عنوان خواننده، تا یادم نرفته بگم بهنام بانی صوت خیلی خوبی هم داره

وقتی قرآن می خونه آدم از صوت این خواننده لذت می بره.

خب دوستان مهمان دورهمی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹ را همه ی شما می شناسید

  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

بیست − چهار =